Alte știri din fotbal
Gestul făcut de Florin Tănase fix înainte să intre pe teren în barajul Turcia - România
0
Starul lui Real Madrid ne-a dat șah-mat » Greșeli în lanț la Turcia - România
0
Marius Lăcătuș a avut doi remarcați la pauză: „Jos pălăria!”
0
Gică Craioveanu a criticat un singur „tricolor” pentru prima repriză din Turcia: „A fost depășit”
1
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Am zis eu că a retrogradat? Citeam ieri în Gazeta despre eurogolul lui Casap într-un amical: Steaua - Chiajna. Și nu s-a pus nici un moment problema retrogradării. Steaua a tot promovat în ultimii ani.
***? Steaua este in liga 1 din 1947. a retrogradat vreodata? cat de distrus sa fii bah sa spui asa ceva? ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua a pierdut ieri cu Chiajna, 0-1, gol Casap, min. 7. Viitorul ginere al lui Stoican n-a fost pe teren. Oricum, acum e out de la FCSB, deci are cale libera spre oricare dintre cele 2 mari rivale: Dinamo sau Steaua.
nu pierde noptile,dar sa ratezi cu toata poarta goala de acolo,chiar ca nu mai ai ce cauta in fotbal. era minutul 80,dadeai gol de acolo si era victorie 100% pentru Steaua.
Apar astea ca ciupercile dupa ploaie! Si de parca ar conta ce sustin ele!
O noua dovada, despre ce inseamna jurnalismul sportiv!!! Bravo sunteti geniali!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.