Alte știri din fotbal
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
3
Știri din fotbal internațional
FIFA i-a cerut naționalei de la Cupa Mondială să își schimbe echipamentul
0
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Alt obstacol pentru Radu Drăgușin » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Trebuie să le plătească 40 de milioane €! Decizie fără precedent în Premier League
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
2
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
3
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
am mai spus si cu alte ocazii! la mioveni se lucreaza pompiereste si fara profesionalism! presedinte executiv e un consilier de la primarie ,olteanu care e paralel cu fotbalul! mai multi dintre jucatorii vechi au pile pe la primarie ,ex: cl.ionescu ,b.stoica ,cosereanu ,etc! se aduc jucatori doar sa fie la nr ,fara o strategie ,evaluare a posturilor deficitare! pai in iarna dl. m.pana trebuia sa-si ia in primul rind fundasi ca nu poti sa joci si sa ai pretentii cu i.voicu ,b.stoica ,m.olteanu sau chiar baicu care are o virsta! apoi de ex. i.voicu la brasov juca milocas de banda acolo da randament nu fundas dreapta! se continua cu cl.ionescu ,ayza si enache in atac! pai astia sint atacanti?
din L1, cine nu face puncte cu mioveni n-are chef de fotbal in ziua respectiva.
numa noi nu iam putut bate pe slabii aia de mioven i, defapt noi fiind cei slabi
Issa Ba a dat pasa de gol desi joaca la Gaz metan , tare omu' sa joci la Gaz metan si sa dai pasa de gol intr-un meci Dacia Mioveni - Pandurii
categoric...
Mioveni nu termina in 11 oameni sigur, sigur!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.