Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
La Tanase vrei sa zici, nu ??? Nici cu Craiova si nici cu Voluntari. OK. Imi place cand recunoasteti, chiar si voi cei prea-aplecati boierului.
Sa-i spuna careva lui bancu ca nu mingea l-a lovit pe el, asa cum spune, ci el a lovit mingea cu mana premeditat, deci cu intentie.
Da dar totodata se vede ca mingea lovita de Bancu ajunge la un jucator al Astrei asa ca vb degeaba ofticatilor!
Mai CFRinfo voi vorbiti de furaciuni??Crezi ca nu tinem minte cum ati castigat campionatele cu goluri date prin min 90-93 din penaltiuri inventate.Voi care la cel mai tare meci aveti 2000 de spectatori?Ati uitat cum la acel penalti ratat de Universitatea jucatorul vostru a ajuns la 11 m odata cu Gustavo.Uitati ce penalti ati primit tot cu Universitatea acum 2 ani la o simulare grosolana si nesimtita a lui Deac???Nu va este rusine sa mai deschideti gura???
Mai WBA 33 mai spune ce *** a facut Universitatea Craiova in comparatie cu FCSB,Dimano si CFR Cluj.Haide,te astept sa discutam daca esti in stare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai fraiere daca ai vazut meciul de la Cluj ar fi trebuit sa observi ca acest arbitru dezechilibrat pe nume Coltescu a tras evident cu Sepsi nu cu CFR.El este FCSbist pana in maduva oaselor si va fluiere in tot acest play-off contra tuturor adversarilor oierilor.O sa vezi si atunci sa ai curajul sa vii aici si sa-ti ceri scuze pentru prostia scrisa.
Bravo Firaldo! Ai mare dreptate si cand le zici astora din asa zisa presa independenta te cenzureaza fara a da dovada de barbatie si sa INTRE CU TINE IN DIALOG ONEST CU CARTILE PE FATA.Asa stau lucrurile ce sa mai zici>>>>>
Mai bine ti-ai zice AIURIUS la ce fotbal stii!La fel ca si POPA CORNELIUS.Auzi ce prostie.Pai conteaza cu cate maini impingi?Sau conteaza daca dupa ce impingi iei sau nu mainile.Nu vezi ce habarnist esti!!!
A fost penalty clar, sa fim seriosi!
Chiar daca taceai, tot cioban ramaneai !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.