Alte știri din fotbal
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
0
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
22
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
5
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
0
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o: OUT din Liga Campionilor
0
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce din Europa League
0
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Stai la dinamo ca luam campionatul sezonul asta.
"E alegerea selectionerului sa nu ma cheme la nationala..."!I-aauzi!Bai Nistore,d-aia rad fcsb-istii de tine ca esti cam complicat-in exprimari!Ia gandeste-te un pic!Daca te transferai la fcsb,avea Contra curaj sa nu te cheme?Prin urmare,ar trebui sa reformulezi:"E alegerea domnului... Becali,sa nu ma cheme domnul Contra la nationala"!
diferenta e ca la ei patronul, din considerentele lui, chiar baga bani! la Dinamo, e ca in bancul cu evreul! daca e gratis, vrea doua!
cum ai vrea sa inteleaga romanii cum e in capitalism? a avut Romania asa ceva?
Dane, las-o jos! Nu pot intelege cum va poate 'masacra' o echipa precum Craiova?!? Daca nu va prezentati (din varii motive) tot asta ar fi fost scorul. Las-o jos!
regretele il incearca pe negoita, ramane in play-out, cu un nistor nemultumit pe cap si cu pusculita goala, exact cum i-a spus pipereanul
Ba in Capitalism emotiile trec pe locul doi .Si pe tine si pe noi ne-ar da cu flit nevestele daca nu am aduce bani in casa . Sa te fereasca CEL DE SUS ca NEVASTA sa faca mult mai mult bani ca tine !
Sunt trist ! Fete si baieti trebuie sa acceptan ca Dinamo nu mai inseamna nimic in fotbal ! Incepem ca rivalii nostri care fac referire la o performanta obtinuta acum multi ani ?
Daca mai joci ca aseara, te mai ia... FC Prabusirea !
Marele c. A. Cat Nistor. Acum îi pare rău după banii lui Gigi când vede că marea lui echipa de *** merge din 3 în 3. Să stea acolo și săi facă 3000 salariul ca niciunul nu merită mai mult în frunte cu mitraliera de liga a treia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.