Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Asta este un golan din gasca lui Mititelu!!
Sa dansez vals cu persoana feminina din viata dumitale.
Dpmnule din Cringasi cu visiniu intii uita-te unde joaca Giulestina ta in liga a 3 a si apoi sa treci pe aici sa comentezi doar timpenii de frustrat ce esti,deocamdata sunteti un nimeni cu echipa voastra ,care pina in 90 a-ti pendulat mereu cu Divizia B,si sa va mai spun ca nici dupa nu a-ti facut mare brinza cu tot cu Copos.
O atitudine imbecila si revansarda din partea lor, in plus jurnalismul prin menirea sa este obligat sa-i faca pe oameni sa vada si sa-i duca acolo unde este dreptul lor. In cazul de fata craiovenii si-au luat singuri ce-i al lor dar jurnalistii au ramas de caruta agatati de batista si de chilotii mititelului. :) Rusine !
Apropo, d-le gazetar diletant! Echipa despre care vorbesti in articol activeaza sub denumirea UNIVERSITATEA CRAIOVA. Daca nu stii, iti spunem noi! Daca nu vrei sa stii, atunci, ne faci sa credem altceva despre profesia ta. Oricum, nu lucruri bune!
Craiova a adus cativa jucatori peste nivelul ligii 1. Acum sa vina si rezultatele. :)
Era vorba de cea de-a saptea clona a lui Mititelu, care transfera japonezi? :)) Cum va numiti acum? FC U Severin? :))
in sfarsit unul care stie sa dea cu capul! Acum mai ramane sa se si dezvete cei de pe benzi de centrarile pe coltul lung. In 90% din cazuri Craiova a jucat pana acum pe bara a doua, pentru ca in mijloc nu era nimeni. Acum am avea si optiunea asta, de a o pune pe linia de 6m. Un transfer bun!
In sfarsit isi iau si astia varf veritabil, s-au prins si ei ca un 9 fals la 1,70 nu are cum sa dea randament pe tarlaua aia de-i zic ei gazon.
Clona tot clona ramane si *** fotbalului romanesc chiar daca transféra si de la’ barcelona
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.