Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Craciunescu nu are treabă cu Craiova. El este angajatul lui Becali. Lucrează la el la firmă, nici măcar atit nu stii?
Bănuiam că suntem "cam pe acolo" ca vârstă. Felicitări pentru comentarii, in general foarte elevate. Salutări și celor care au avut șansa să vadă acel meci. Eu am apucat undeva jos, sub tabelă, nu prea am văzut mare lucru, dar atmosfera nu o s-o uit niciodată.
deci se poate? atunci de ce-i ziceai ba mincinosule mai devreme lui adrian cand te chinuiai sa-i demonstrezi ce italian vero esti ca nu-ti ia telefonul diacritice?uite aici mincinos or dinar ce i-ai scris: luciann • 16 Martie 2021, 21:53 Îmi place Respect Raportează Răspunde Pana si asta e o dovada, de ce tel. meu nu scrie cu...caracterele ăâț...etc, etc!?:))) Oare de ce?:))) nu ti-e rusine ba sa minti in asa hal muciane?
Ieri a urlat pe aici toata ziua ca am inventat data, ca l-am invitat la Milano intr-o zi cand nu poate sa vina!:))) L-am prins in propiul laț!:)))
Plus gazzetta dello sport din ziua respectiva!:)))
...definitiv
Am biletul de avion, buletinul cu cetatenia italiana, o sa fie tel. cu luciann pe GSP conectat, plus fundalul zborurilor de pe Malpensa din ziua respectiva! In plus, din mai iau apartament la Milani, si ma pot intalni cand vrea el! L-am terminat definitivamente!:)))
Fraiete, pai daca vreau pun discrimine si de pe tel. asta italian! Uite: ãāăàťțť
termina cu minciunile muciane ca nu l-ai terminat deloc,dimpotriva ala a scris foarte clar ce vrea si esti credibil doar cand veti interactiona fata in fata.asa ca lasa minciunile si prostiile cu telefonul ca nu iti ia diacriticele si alte demonstratii cu autocorectorul ca nu tine.sa inteleg ca tu mai devreme aici adica la ora 21:57 si 21:59 ai scris de pe 2 telefoane diferite primul fara diacritice-vezi cum ai scris sambata si al doilea cu diacritice-vezi cuvantul plasa cu caciulita pe a?ia vezi ce minciuna mai invoci si acum.
Am foooost!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.