Alte știri din fotbal
Dan Nistor: „Dacă-mi spunea cineva asta acum câțiva ani, i-aș fi zis că a băut ceva”
0
Radu Constantea a anunțat ce transfer încearcă U Cluj: „E clar că avem nevoie de un plus”
0
Veste importantă pentru Alaa Bellaarouch! Anunțul marocanilor
0
Românul care a strâns peste 60 de milioane pe bursă le dă un sfat fotbaliștilor: „Știți unde aș investi eu 10.000 de euro?”
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane: „Acum e momentul să rezolvăm” » Între el și club e diferență de un sezon!
0
Todd Boehly își vinde acțiunile » Cine preia controlul total la Chelsea
0
Fosta vedetă din Superliga a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă: motivul este total neobișnuit
0
Incident grav la doi pași de vestiarul lui Real! Ce au făcut trei indivizi care susțineau că-s verii lui Arda Guler
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
N-a mai primit penalty, deci a pierdut.
Man, dupa finalul campionatului trecut.....o sa ma gandesc la titlu la 24 de ore dupa ce il vor castiga:)). Nu, sunt realist si recunosc, ca cel putin acum fara Koljic de ex suntem ....stersi. Si fara Mihaila. Si observ ca lipseste si o logica a jocului. Si o oarece lentoare in joc. Pt mine personal, obiectivul nr 1 este playoff ul. Apoi mai vedem. Sincer....ce mi e locul 2, ce mi e 3. Tot un drac.
Meci spectaculos cu multe faze de poarta si o multime de ratari ale Craiovei din situatii imposibil de ratat. Felicitari Clinceni. Gol de portar la Pigliacelli. Bic catastrofal, n-are valoare de liga I, pacat de Mateiu, sa vezi meci de meci pe Bic cum da mingea adversarului in preajma careului. Transferarile au fost facute la kilogram. Inutili Mamut si Tudorie. Ofosu alearga dar nu-l ajuta tehnica, nici el nu e de lupta la titlu. Un Ivanov in locul lui Nistor la un moment dat, un Barbut pe dreapta erau alegeri mai logice. Fara Koljic si Mihaila va fi greu de tot.
FC Fcsb stie cel mai bine. "Premierea nu este mita."
Cfr ul are in lot calit de meciuri internationale. Nu au cum sa piarda campionatu !.in curind dubla cu magnifica . ROMA.
Amice, cu tot respectul, dar tu la ce meci te uiti? Ce treaba are arbitrul cu faptul ca ala rateaza din 2-3-5 metri? Ce treaba are arbitrul cand jucatorul da oriunde numai in poarta nu? Pe cuvant daca va inteleg. Pierd meciul pt ca nu sunt in stare sa dea un amarat de gol desi ocazii au cu milioanele. Ce treaba are arbitrul in toata povestea asta?
Stai sa vezi ce injura Dinamo... Depinde de conjunctura. Individul e doar un diversionist de profesie.
Valeri, cred c-ai avut o zi proasta , nu am mai auzit un asemenea limbaj la tine niciodata ! Sa nu uiti, FCSB=Steaua :))))))
Pai uite cum face Barbu,il suna pe Burleanu si face de la anul liga cu 24 de echipe casa fiti siguri de prezenta si voi.
Nu trebuie sa castige din penalty. Ci trebuie sa castige! Penalty ul sa fie bonus si motiv de oftica pt chibiti! Ole!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.