Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Topul celor mai bine plătiți fotbaliști de la Mondial » Au câștigat împreună aproape 1 miliard $ în ultimul an!
0
Eroare majoră! Messi & Co, victimele unei scurgeri de informații înainte de CM 2026
0
Când va conduce Mourinho primul antrenament la Real Madrid
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Toate planetele s-au aliniat pentru fcsb,au doi sateliti in play-off (Clinceni si Botosani),cfr e plictisita/neputincioasa de a mai castiga campionatul,iar Craiova va fi pe locul 3. In concluzie,si campionatul asta e deja,jucat.
Coman, Mihaila, Ivan probleme musculare dupa ce au fost la lot. Stie Radoi sa faca pe antrenorul
craiova nu trebuie sa isi faca probleme ! TREBUIE SA IMPRIME JOCULUI VITEZA SI S-A FACA PRESING PE CONSTRUCTIA CLUJULUI SI VA FACE GALOP DE SANATATE 5,6 -0.CLUJUL NU ARE STIINTA PASEI SI NICI NU ARE VREO VALOARE INDIVIDUALA CARE SA AIBA VREO SCLIPIRE .ESTE O ECHIPA LINIARA FARA VALORI SI BATRANA .
Asta nu e pierdere, e castig
Arbitrul sa dea 5 penalty pentru CFR ca la lovituri de departajare... ca altfel se supăra Iordănescu. Dacă el a fost in stare sa spună ca a fost defavorizat la meciul cu Dinamo si ca nu a fost eliminare la Arlauskis văzută de o țara întreaga... Cât tupeu sa aibă acest fiu de om, singura lui calitate
daca nu joaca si Bancu,castiga Craiova cu 2-0!
Iese in câștig *** Cluj Napoca
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păcat, era in forma! FCSB - CRAIOVA 1-1 Coman cu Ivan
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.