Alte știri din fotbal
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
0
Gabi Tamaș, prima reacție după revenirea în fotbal: „Am văzut o academie care prosperă”
0
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
0
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Angheluta dupa ce a marcat Cardoso....goooooooooooool, dupa ce a marcat Barbut..gol!..E suparat rau de tot !:))
BRAVO, BAI PRAZARILOR, CARE SUNTEM!!!!!!!!!!!! VA IUBESC DIN TOT SUFLETUL! MAI ASTEPT UN JUCATOR IN LOT- BURLACU! RESPECT CRAIOVA SI O IUBESC!
Chamed si Cardoso rezerve?! Loooool....
Care este baiete clubul mizerabil???FCSB cumva?????
Oricat as citi tot pe FCSB o vad!
Unde esti mai descultule ?In ultimele intalniri directe 6-0 pentru Universitatea! Nu mai zic ca ati jucat rugby nu fotbal!
3-1 pentru Universitatea macelarilor-scurt si la obiect!
Bai fraiere Cardoso era usor accidentat si sa vazut ca a recidivat fara sa fie faultat iar Chamed a fost mai tot timpul rezerva pentru ca nu este in forma.Asa ca mai incet cu insinuarile astea.
Mai Botezatule doar atata poti?La faza la care te referi privind un offside la Ofosu a fost vb de un varf de gheata si in aceste conditii se da credit atacantului.Apoi despre Cardoso stii ca a fost accidentat si de aceea nu a fost introdus,iar cand a fost introdus a recidivat fara sa fie faultat.Apoi la golul lui Cardosa acesta face initial fault(lovitura peste fata la mijlocasul Universitatii care se opreste asteptand ca Fesnic sa fluiere.Despre necombatul sau frica celor de la Medias vrei sa dai impresia ca a fost blat.Pai nu ai vazut cat de grosolan au jucat cei de la Medias sub privirile ingatuitoare ale lui Fesnic.Ai vazut la sfarsitul meciului ochiul lui Vladoiu cat de tumefiat era??Ai vazut genunchiul lui Balasa.La faza cand Bancu a fost forfecat putea sa se intample aceeasi nenorocire ca la KOLJICI!Iat Fesnic dormea cu buna stiinta.Pai cum sa-l trimiti pe Fesnic-din CLUJ-sa o arbitreze pe Universitatea cu satelitul CFR-ului???Ai vazut cate faulturi a facut ALCEUS?Si abia in final primeste un galben.Vai de capul tau de ziarist!!!!
Este indubitabil si foarte clar,jocul Craiovei ar fi mult mai bun si eficient,daca la mijlocul echipei nu ar fi acest Nistor,care mai mult incurca jocul ofensiv al echipai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.