Comentarii (89)
republicanapoca
republicanapoca  •  05 Octombrie 2020, 22:42
Postat de ang3ldev1l2 pe 05 Octombrie 2020, 22:38

E titlul Craiovei anul asta

a fost si anul trecut=)))Salut!! ...ce aveau si ei mai rasarit s-a dus

3980873398594792
Liviu Popovici  •  05 Octombrie 2020, 22:41
Postat de ang3ldev1l2 pe 05 Octombrie 2020, 22:38

E titlul Craiovei anul asta

Nu. Astia se impiedica singuri. Craiova nu joaca nimic, nimic, totul e o perdea de fum

ang3ldev1l2
ang3ldev1l2  •  05 Octombrie 2020, 22:38

E titlul Craiovei anul asta

adriann_
adriann_  •  05 Octombrie 2020, 22:37
Postat de hasta_la_vista pe 05 Octombrie 2020, 22:33

Randume, se încheie perioada de transferuri și iar nu i-a luat nimeni pe Man, Coman sau Morutan. :)))

Daca gruparea becali n-ar fi pus in circulatie mizeriile alea despre viata personala a lui Razvan Lucescu pe vremea cand era selectioner, poate acum isi facea el pomana cu ciobanul si-l lua pe Florinel la Al Hilal. Asa insa...

3980873398594792
Liviu Popovici  •  05 Octombrie 2020, 22:36
Postat de viorelpreda pe 05 Octombrie 2020, 22:34

Le-a bagat Botosaniul tot felul de legume pe gat acum ca au bani dar ei au nevoie doar de Dzuganzic de acolo si pe ala nu-l da Iftimie!

Ala a plecat la RUSI. Serios. Cel putin asa scria presa.

3980873398594792
Liviu Popovici  •  05 Octombrie 2020, 22:35

Palitura de osanda nu alta. Toti unul si unul...baza tot la Barsani si *** o sa fie.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

viorelpreda
viorelpreda  •  05 Octombrie 2020, 22:34

Le-a bagat Botosaniul tot felul de legume pe gat acum ca au bani dar ei au nevoie doar de Dzuganzic de acolo si pe ala nu-l da Iftimie!

hasta_la_vista
hasta_la_vista  •  05 Octombrie 2020, 22:33

Randume, se încheie perioada de transferuri și iar nu i-a luat nimeni pe Man, Coman sau Morutan. :)))

fairplayromania
fairplayromania  •  05 Octombrie 2020, 22:32
Postat de Costi Corabu pe 05 Octombrie 2020, 22:29

Să nu ne repezim cu criticile, hai să vedem cum se integrează în echipă. Mie îmi place. Se aude că sunt în negocieri și cu un croat, Mamut, jucător tânăr de profilul lui Elvir.

Cit timp e linişte si Cirţu e la socrii, Craiova merge bine.

republicanapoca
republicanapoca  •  05 Octombrie 2020, 22:32
Postat de eugen76_pan pe 05 Octombrie 2020, 19:25

Astia sunt umiliti de Chindia si noi ii aducem sa se bata la titlu.vai de mama noastra.prevad decaderea

decaderea voastra a inceput de la Lokomotiv Tbilsi..=))

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Comentează