Alte știri din fotbal
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
0
Schimbare majoră în Superliga » Modelul pe care LPF vrea să-l preia din Austria: „Altfel n-o să producem rezultate”
0
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Românul care a „rupt plasele” în Turcia s-a convins de Mirel Rădoi la Gaziantep: „Nu este ușor”
0
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
0
Real Madrid - Athletic Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Dani Carvajal își ia rămas bun de la fanii de pe Bernabeu
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Președintele din Sibiu are părinții cetățeni al altui stat european și trăiesc, bine-mersi, acolo. El e român de mic și dă bine pe covorul roșu? :))
FRF a fost complice la acest furt de identitate. Sa vedem cum o sa dreaga busuiocul dupa ce se termina caile de recurs.
Păi îi dădea marț-uri lui Dragomir, așa se justifică cele cinci titluri de campion pe care le are în palmares și banii obținuți în numele Stelei. Să îi ăștia și ultima oaie din bătătura, să-l jupoaie, așa ar proceda un stat reprezentat de niște Oameni adevărați! Dar au dispărut, Academiile Militare crează filosofi, nu mâini forte, prin care sunt puse în aplicare legile, din păcate.
Cred ca mai prostalau ca tine nu se exista pe acest site. Maer$ ca ne dai pourici!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine te-a suparat STELISTULE?
ce strain metre? are gigi o alta cetatenie? cred ca esti strain tu de logica.
Inseamna ca la vremea aceea nici nu stia sa citeasca!!!
Nu ti-e rusine ma? Pleaca ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum poti sa fii atat de *** incat sa nu faci diferenta intre o societate nou creata si una transformata si sa crezi ca e una si aceeasi? Doamne, pe mana cui dai banii si succesul!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai țineți minte cum zicea Jiji că va face 1 miliard de euro din fotbal? :)) Mai țineți minte cum anunța că are oferte de zeci de milioane pe Coman, Man, Tanase sau Gnohere, dar nu vrea să-i dea? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.