Alte știri din fotbal
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
0
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
0
FRF, regulament inedit la copii și juniori! Goluri validate doar din careu, portarul nu mai are voie să joace mingea cu mâna
0
Știri din fotbal internațional
„Am ajuns de RÂSUL LUMII” » Gigi Becali, șocat de rușinea cu Auda, îl distruge pe Ștefan Târnovanu: „Tot el stă și se închină?! Să ne distrugi în halul ăsta...”
0
INIMAGINABIL, RUȘINOS! FCSB pierde cu 4-1 în Letonia și este eliminată de Auda din Conference League, după 7-3 la general
144
Incredibil! Semnul făcut de Ștefan Târnovanu, imediat după al 3-lea gol marcat de Auda
0
Arbitrul finalei Mondialului a rupt tăcerea despre Lionel Messi: „Așa s-a comportat întotdeauna”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Fost agent CIA cere un răspuns ferm din partea NATO după incursiunile ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Diana Șoșoacă a ajuns la spital după un accident rutier în sectorul 6 din ...
Libertatea
e simplu, isi schimba nick-ul si devine fcsbist de mic, cum a si fost, pana acum 5 ani, bine, daca il intrebi acum, el spune ca din 2003 stia ca nu e steaua, desi prin 2015 facea record de comentarii si aseza echipa fcsb-ului in teren pe aici:))
fugi la uefa cu sacu-n spate! poate ii pacalesti pe aia, cu noi nu va merge:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact, exact! Ai absoluta dreptate! FCSB e Steaua și Steaua e Regal, clona fără egal! Doua echipe complet diferite.
***, ia de aici tot de pe site-ul CSA: ``După publicarea O.G. nr.26/2000, care a abrogat Legea nr. 21/1924, A.F.C. “Steaua Bucureşti” a ieşit de sub autoritatea Ministerului Apărării Naţionale. Tot în anul 2003, în temeiul O.G. nr. 26/2000, a fost înfiinţată Societatea Comercială Fotbal Club ”Steaua Bucureşti” S.A.. Prin contractul de cesiune nr. 30/2003, S.C. F.C. ”Steaua Bucureşti” S.A. prelua în mod gratuit o parte a drepturilor A.F.C. “Steaua Bucureşti” (drepturile de participare în Divizia A, drepturile federative asupra tuturor jucătorilor A.F.C. “Steaua Bucureşti”, toate contractele de publicitate, sponsorizare, drepturile de televiziune etc.).`` cum e *** sa minti cu nerusinare?:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pot sa nu mai fie folosite , in niciun caz inchise , iar proprietarul este liber sa faca ce doreste cu ele , acele domenii nu vor fi niciodata in posesia bugetarilor de la UM02301
***, tu trebuie sa intelegi ca legendele clubului steaua nu inseam,a doar piti, iovan, si balint, sau pe cine o mai fi angajat CSA-ul recent! toti merita respect! lita dumitru o fi legenda? dar Belodedici? dar Dan Petrescu? Dar Gica Hagi? cand si cine i-a insultat pe cei mentionati? pana si Balint a recunoscut ca steaua e in liga 1, ca au continuitate sportiva, ca lui ii place CSA 2016, din nostalgie sau care or fi motivele lui e strict problema lui! nu mai prezentati lucrurile asa cum nu sunt! sunt multi oameni , fosti sportivi, foste legende, si nu doar ale CSA ului care sustin adevarul! (fcsb e steaua!) . din 1947 pana azi absolut toate generatiile au avut fotbalisti notabili, de ce trebuie sa dam exemple doar pe cei 4 5 sustinatori ai csa-ului? ipocrizie? rea vointa?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ia zi ***, nu s-a privatizat echipa de fotbal a csa-ului nu? ia uite ce zice CSA la ei pe site: Scurt istoric Punctul de plecare în transformarea secţiei de fotbal a C.S.A. “Steaua Bucureşti” a fost reprezentat de adresele Ligii Profesioniste de Fotbal şi Federaţiei Române de Fotbal, care au invocat prevederi statutare şi regulamente interne aprobate începând cu anul 1994, aplicabile tuturor cluburilor din Divizia A. Astfel, secţia de fotbal a C.S.A. ”Steaua Bucureşti” s-a desprins de club în anul 1998. În urma adreselor şi somaţiilor de la Liga Profesionistă de Fotbal şi de la Federaţia Română de Fotbal, pentru a nu risca înscrierea echipei de fotbal în campionatul intern şi în special în cupele europene, s-a înfiinţat Asociaţia fără scop patrimonial A.F.C. “Steaua Bucureşti”. Cum e *** sa minti fara rusine?:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"marea masa"...pai aia suntem noi! Si nu am insultat marile glorii!:) Nu pot sa nu iti dau dreptate! Insultele au venit din partea celor 1000 de peluzari cu mintile ratacite!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.