Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
ti-ai dat seama ca n-ai nicio sansa terminatule :)))))))))))))))))))))))))))))
gresit!e doar prost.
Tu esti prea prost ca sa te clonez.
blablabla, echipa care joaca in buzau(fcsb) galben-verzi e teaua, teaua
Tu esti chiar rus ?;))
STEAUA este FCSB . sectia de fotbal din cadrul UM02301 infiintata in 2017 (Liga 2 - serie b - divizia B) nu este STEAUA si nu va fi niciodata din moment ce STEAUA s-a INFIINTAT in 1947 si n-a retrogradat niciodata din LIGA 1 (DIVIZIA A) niciodata , intr-o liga inferioara !
mai clonezi mah userii?ia cloneaza-ma si pe mine cu fcsarbitli de exemplu sau pune l in locul oricarui i il am in nick. :))))))))))))))))))))))))))
Citesc comentariile si nu imi vine sa cred, toti fecesebistii tin cu Dinamo:))))
grobianism si violenta la cel mai inalt nivel in cadrul sectiei de fotbal din cadrul UM02301 INFIINTATE in 2017 care se vrea "un club curat mai presus de toate"
Exact! A avut loc o operatiune speciala de dezinflamare a spiritelor de pe teren.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.