Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Exista si vreo explicatie pentru protestul lui Talpan? De ce s-a opus depunerii respetivului document la dosar? Ii este teama de ceva? Documentul a fost acceptat de judecator?
deci spre deosebire de ala tu n-ai curaj consonel,e clar,ba macar nu te uiti ca aproape am scris in acelasi timp cu catalin ala care crezi ca sunt eu,dar deh,ce sa-i cer unui gigist?
Nu, asta spune postacul catalyn. Daca iese bine pentru ei e litera de lege, daca nu, inseamna ca a fost ceva necurat la mijloc.
la cat esti de prost si frustrat ,nici nu ai cum !
ce pretentii sa am si de la tine?tot 4 litere si din intamplare consoane si alea ca si fcsb,deci gigist. :)))
Daca printr-o fericita intamplare a sortii Moflea catalynn a raposat, transmit familiei (ne)sincere condoleante! HAHAHAHAHAHAHA
Digei si catalynn doi bolsevici rataciti prin democratie. Vorbesc in 2019, in UE si NATO, despre o echipa de fotbal ca "activ al armatei" si "obiectiv militar" !!!??? Cat poti sa fi de neghiob, grobian si blocat in timp ca sa mai folosesti limbajul de lemn adus in Romania de instructorii sovietici, la fel ca oribilitatea parazita CSA!
Fiecare dintre cei care avem opinii aici, consideram ca noi avem dreptate. Fiecare cu vocabularul lui mai mult sau mai putin civilizat. Dar instanta va decide ce inseamna CONTINUATOARE in fotbal din 1947 pana azi ??? : a fostei ASA(1947), CCA(1950), CSASteaua(1961), FC Steaua Bucuresti 1998(V.Paunescu) si apoi CONTINUITATE dupa 2003(G. Becali) . ........CSASteaua 2017 = AS Regal Sport Club Ferdinand IBucuresti......(infiintare de echipa de fotbal noua !).... Ce inseamna CONTINUITATE in Liga I ? Inseamna EXISTENTA FARA INTRERUPERE in Liga I ....1947-2019 . O legatura NEINTRERUPTA a partilor de dinainte (ASA- CCA- FCSteaua). Deci,....NEINTRERUPTA in Liga I !
Du-te si comenteaza la Liga 3. Habar n-ai de ce vorbesti. Ti se pare ca ce iti inchipui tu e si adevarat? Frustrareeeeeeeeeeeeeeeeeee este numele tau!
pai ala are activitate spre deosebire de tine arest23.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.