Comentarii (50)

univ_craiova1  •  08 Aprilie 2019, 15:15

Dacă voi chiar credeți tot ce scrie jesepe îmi pare rău....

ray51  •  08 Aprilie 2019, 12:51
Postat de magic4ever pe 08 Aprilie 2019, 12:05

Mangia este un antrenor limitat si mult prea defensiv...Neagoe ar face treaba mai buna decat italianul!

La ce-i trebuie 'clocotul' din Banie lui Neagoe? Pt un pumn nesigur de euro in plus? Eroare !

magic4ever  •  08 Aprilie 2019, 12:05

Mangia este un antrenor limitat si mult prea defensiv...Neagoe ar face treaba mai buna decat italianul!

hristac  •  08 Aprilie 2019, 11:41

acest Rotaru este si el un fel de Busca-Bucsa ? ala de la Urziceni. baiat istet dar tare iute la fuga cu ``tot interesul`` dupa ce si-a facut treaba...

Ionescu Danut  •  08 Aprilie 2019, 08:55

ROTARU AR FACE BINE SA CUMPERE JUCATORI DE VALOARE CA LA VANDUT PE BANI MULTI E CAMPION. DEGEABA SCHIMBI ANTRENORUL DACA LOTUL E SUBTIRE RAU , NE TREBUIE 2 FUNDASI DE VALOARE SI 1 ATACANT .

ray51  •  08 Aprilie 2019, 08:43

Un singur oltean poate aduce titlul in Craiova. Acela nu mai traieste. Un singur antrenor roman poate aduce titlul in Craiova. Acela nu este abordabil de catre actuala conducere. Zarurile sunt aruncate. Craiova nu va lua titlul in urmatorii 13 ani.

Stefan Spiridon  •  08 Aprilie 2019, 08:17

"CSU Craiova de acum i-ar permite să-și propună obiective mai mari decât cele la care poate spera Sepsi. Covăsnenii au o stabilitate economică, însă nu sunt capabili să plătească salarii mari și să atragă fotbaliști cu care să tragă la titlu“.................... SERIOS? VOI VĂ AUZIȚI? SINGURELE ECHIPE CAPABILE SĂ ASPIRE LA CAMPIONAT ÎN ADEVĂRATUL SENS AL CUVÂNTULUI SUNT CFR ȘI FCSB. Craiova, ca să facă performanță trebuie să investească minim 34-35 de milioane pentru a aduce fotbaliști buni. Un fundaș central, un fundaș dreapta, un mijlocaș defensiv, doi ofensivi și încă un atacant. Revenire la sistemul 4-4-2 cu doi atacanți cu simțul porții , doi închizători de meserie (namile care să te facă să te sperii de ei :))) și fluieri....

Icu Lucian Florin  •  08 Aprilie 2019, 08:09

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iordache_andrei  •  08 Aprilie 2019, 08:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valu4ever  •  08 Aprilie 2019, 08:02

Ce sa schimbe?tusea cu junghiul!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5