Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi a suferit primul eșec din play-off: „Nu, nu sunt de acord!”
0
Alex Musi dezvăluie, după golul din Dinamo - U Cluj: „Lumea nu știe asta de câteva luni”
0
Imediat după Dinamo - U Cluj, Andrei Coubiș a dezvăluit discuția purtată cu impresarul
0
Legenda lui Dinamo l-a evidențiat pentru prestația din meciul cu U Cluj: „Să nu mai fie supărat domnul Nicolescu”
0
Știri din fotbal internațional
Roberto De Zerbi, după ce Tottenham a ratat victoria în prelungirile partidei cu Brighton
0
Cristi Chivu poate deveni campion matematic duminica viitoare! Toate calculele
0
După rezultatul din Hoffenheim - Dortmund, Bayern poate fi campioană mâine!
0
Chelsea - Manchester United, duel crucial pentru Liga Campionilor » Ultimele minute
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Factură” uriașă pentru Lionel Messi. Copiii l-au băgat la o cheltuială de ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
GSP are ceva cu Clujul ? De ceva timp tot ce se intampla rau in fotbalul romanesc este din cauza Clujului. Ca Voluntari este echipa de casa a Clujului ! Ca arbitrul a fost junior la Cluj ... Ca CSU Craiova nu va lupta ptr ca face un drum cu autocarul de 9 ore !!!! care de fapt sunt 5ore 30 minute .. Nu mai stiti cum sa-i starniti pe toti contra Clujului. *** ? (asa se vede din afara) Voi nu aveti coloana vertebrala ? Pana la urma daca Clujul isi va respecta blazonul, va castiga si cu CSU si cu FSCB. Ca sa va inchida gura la toti !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Greșit. Cluj - București, 5:30 - 5:45 cu o oprire. Evident dacă nu e blocat drumul de vreun accident.. Dacă faci 10 ore de la București la Brașov înseamnă că trebuie să te lași de condus.
Jurnalistilor impartiali de la GSP nu le trece prin cap ca jucatorii de la Voluntari se pot '' preda'' si ei in fata celor de la FCSB? Mai mult ca sigur ca nu-si vor da viata pe teren, pentru ei e mai important sa se menajeze pentru finala Cupei Romaniei. Asadar daca CFR va castiga meciul cu CSU Craiova, in opinia obiectiva a ziaristilor GSP, va fi un blat pus la cale de Rotaru cu cei de la echipa ardeleana. Iar daca cumva FCSB s-ar impiedica cu Voluntariul (sanse aproape zero cred eu) atunci lucrul acela s-ar datora numai manevrelor puse la cale de CFR Cluj. Domnilor, vedeti ca valiza este a lui nea' Gigi.
Intreaba l pe randoom cat face cu masina de la craiova la cluj !!?? Oare ajung astia de la Craiova pana incepe meciul ??
Bufonule tot dupa dictare ai scris? Cite deplasari a facut fc mititelu cu avionu bai bufonule? O fi facut cu avionul ala cu care te laudai ca l-a cumparat mititelu si nu stim noi. Mai povesteste oamenilor de aici care au uitat sau nu au prins cum a cumparat mititelu avion pe persoana fizica. Hai fi convingator. Bufonule sa-i zici si lui mititelu care e reteta, sa se imbogateasca si el din fotbal , daca va reusi de bucurie va mai sta doi ani la brutarie de bunavoie si nesilit de nimeni si sa te ia si pe tine cu el sa-i scrii amintirile. Ai grija sa il faci sa para cel mai mare haiduc din istoria romaniei
După ce a predat echipa lui Becali, acum o predă și CFR-ului!?!? Vreți doar să faceți uitata Omenia din etapa trecută de la Craiova!!
Cam putin azi anti CFR, mai facem si noi articole sau avem liber?
Bah rasule in 10 ore ajung la Budapesta :)))) ..si tu spui ca la Brasov =))) te duci cu caruciorul ce butelie la Brasov =)))
Auziti ce zice randoom ca faci 10 ore cu masina de la bucuresti la brasov =))))) randoame de unde sa stii tu d-astea ?? pai mergi tu cu masina ??? =))) tu aici stai pe gsp !!
Nu e exagerat e cu răutate din partea scriitorilor Rotaru face orice pentru Becali și voi vreți să vă creadă cineva de ceva timp e numai diversiuni din clica lui Becali de a demoraliza CFR ei nu știu că cu așa răutăți îi ambiționează și mai mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.