Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Te uiti prin borcanele cu muraturi?
Ne spui si noua ce fumezi? Vrem si noi!
I-a venit mingea in mana persoanei de culoare diferita de alb atunci cand a respins camora de pe linia Porții. A fost penalty
Ce e fecesebistilor? Mai sperați la titlu? Sperați degeaba!
Craiova chiar poate evident dacă dorește!!!
Nu buko, eu intru cu Prazburg1948 sau Prazberg. E nevoie de 2 conturi ca de fiecare data cand te umilesc ma baneaza "moderatorii". Daca nu ma insel, tu ai cel putin 3 clone =)) nu e greu sa-ti dai seama ca eu si observator suntem 2 persoane cu vocabular complet diferit.
Lasă-l în pace, va muri pe limba lui
Totusi cfr joaca in 9 oameni... Bordeianu si Debrljuh nu exista
:)) lasa ca maine seara pupatorul in dos junior are ocazia ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi vb inca in rusa,si aveati opinci cand noi ne am.facut echipa..asa ca mai incet cu istoria ca voi chiat n aveti treaba..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.