Alte știri din fotbal
Recidivistul Bergodi și-a primit pedeapsa după scandalul-monstru de la meciul cu Dinamo
0
Atac frontal la Primăria Capitalei: „A pierdut 500.000 de euro de la FCSB și Dinamo!” » Conferință cu scântei: „Stau cu mâna întinsă la Guvern”
0
Întrebarea la care conducătorul LPF a răbufnit: „Despre ce vorbim? Nu e ceva golănesc!”
0
Doar doi jucători de la FCSB invitați la „cina de adio” a lui Bîrligea: „O seară în care emoțiile ne-au cuprins pe toți”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele probabile
1
Înlocuitorul lui Rodri, prezentat oficial la Manchester City » A costat 100 de milioane de euro la 18 ani
0
„E ca o scenă din The Office” » Șeful Fiorentinei a luat cuvântul în mijlocul fanilor și a făcut valuri: „Videoclipul secolului”
0
Julian Alvarez forțează plecarea de la Atletico Madrid și nu s-a prezentat la antrenament!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
fortza cfr noua campioana a romaniei
Steaua castiga la olteni dar, titlu merge unde vor arbitrii !
Titlul este deja la Cluj, maine seara probabil va deveni oficial.
Echipa insolventa dun Gruia a marcat in 7 meciuri de play-off noua goluri, din care 8 in meciurile amicale cu amicii-colaboratorii de la Sepși și Viitura din Ovidiu!!! In rest seceta și ajutor de la fluierasi! Dar ei se pregătesc pentru Dudelange așa ca pe plan intern lasă totul pe seama cooperativei!
Războiul clonelor, bucureștenii înfiați de Craiova joacă împotriva ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rade ciob de oala sparta.
la anu tot numa pe arbitrii va puteti baza. In afara de meciul cu Dudelange
Sa nu-i lasam,dar sa folosim o echipa alcaruita din tineri. Sa vedem pe cine ne putem baza la anul. Sa testam jucatorii care au jucat putin.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca bat deseara si noi batem fece fecesebe he he 2, adica astra, la cluj merita lasati sa castige ca sa ternine pe 2.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.