Alte știri din fotbal
Nistor nu-și explică motivul pentru care a căzut transferul: „E un pic dubios, dar în iarnă pleacă sigur”
0
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Cei doi tineri care au murit înecați la Olimp erau frați, veniți la muncă ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Sunt oltean, insa imi este scarba de astfel de specimene oltenesti rudimentare. Rudimentarilor, nu exista denumirile de Oltenia si Craiova fara oamenii care au adus renume si cinste acestor denumiri. Printre acesti f putini olteni, se fala si Cartu. Daca jignesti astfel de oameni, prin orice metoda si din orice motiv, inseamna ca dispretuiesti *** de regiune Oltenia***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Vin noaptea ca hotii sa vandalizeze si in infantilitatea lor se bucura precum niste *** ca au furat un steag. Sunt frustrati, pentru ca din tot mai multe direcții si pe tot mai multe căi legale li se transmite ca echipa pe care o sustin nu este Universitatea Craiova si că nici nu va mai fi vreodata! Și, pentru acest motiv, aleg sa se razbune pe gloriile Științei, care au ales sa ramana alaturi de echipa care a facut istorie! Voi, pușlamale frustrate ce istorie aveti? Acea creata de Gogoasa, fratii Costea si Saceanu? Ce trofee ati castigat? Sigur cei amintiti de mine nu au facut parte din Craiova-Maxima si nici nu au ridicat vreodata un trofeu deasupra capului! Vai de voi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singurul adevar pe care mititeii il spun: Cartu a fost si a ramas un sifon. De la Mangia pana in prezent, toti antrenorii Stiintei au fost "lucrati" de sifonar. Papura nu se pune, evident. In rest, respect pentru cariera de jucator a lui Cartu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.