Alte știri din fotbal
Gicu Grozav, „dublă” la debutul pentru noua echipă
0
Îl contrează pe Săpunaru: „«Ăsta își bate joc de mine!». De fapt, nu cunoaște legislația”
0
Interdicții și amenzi după Dinamo - Craiova 5-1 » Măsurile luate de Jandarmerie
0
Cristiano Bergodi a ridicat glasul înainte de Sepsi - U Cluj: „Înseamnă să facem cea mai mare greșeală”
0
Știri din fotbal internațional
A refuzat prelungirea cu PSG și așteaptă oferta din Premier League
0
Mo Salah, foarte aproape de un gigant din Turcia » Pachet de 40 de milioane de euro!
1
Salariu dublu pentru Alexandru Maxim de la noul club al lui Borza! » Anunțul făcut de președintele lui Gaziantep
0
Nu se gândește la retragere: Kazuyoshi Miura, gol oficial la 59 de ani
1
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
1
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
5
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 21 de județe. Harta zonelor vizate ...
Libertatea
Eu cred ca A Cristea si Burlacu trebuie pastrati ... Ar fi o prostie sa ii lase sa plece
Sau Dimitrov, chiar a jucat bine, ok, trebuie unul mai bun pe postul lui, dar si el , e o buna solutie de rezerva, daca vrei concurenta. Dar pe papura, cine il inlocuieste, MANGIA? Respect Mangia, ptiu, rotarasule!
Deci ori astia s prosti, ori sunt nebuni. Vorbim despre Rotaru in cazul- Burlacu, care la Craiova chiar si-a facut datoria, iar la iasi a fost scos din lot de stoican datorita RUDENIEI sa nu ia foc suporterii! Pai cum sa renunti la acest jucator tinar??????
Neagoe, ia vezi, poate il aduci pe Donkor ala ca e bun de tot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.