Alte știri din fotbal
Dorit de FCSB, starul din Superliga a plecat în alt campionat: „O afacere profitabilă”
0
Dinamo a demarat negocierile: „Față de alte situații, avem un mare atu”
0
După 13 ani, Săpunaru spune că regretă conflictul cu Victor Pițurcă la națională: „A fost o tâmpenie”
0
Andrei Nicolescu caută soluții pentru Dinamo, care nu poate găzdui meciuri pe Arena Națională la finalul sezonului: „Negociem”
0
Știri din fotbal internațional
Mario Felgueiras i-a pus în gardă pe greci: „La Universitatea Craiova funcționăm cu această logică”
0
Vestea finalului de an în fotbalul internațional » Rusia, readusă de FIFA într-o competiție nou-apărută
0
Georgina Rodriguez nu s-a putut abține în momentul în care Cristiano Ronaldo a cerut-o în căsătorie: „După 10 ani de așteptare...”
0
Tragedie » Internaționalul calificat la Campionatul Mondial 2026 a fost împușcat mortal
0
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
1
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Nicușor Constantinescu – boier la prescripție. Instanțele l-au scăpat de ...
Libertatea
De ce nu a fost invitată România la întâlnirea „greilor” NATO, de la ...
Adevărul
Mergi la chioșcuri: ediție de colecție a Gazetei, 24 de pagini, GRATUIT azi ...
GSP SPECIAL
Care este prima pedeapsă primită de Judecătoarea Raluca Moroșanu, după ce a ...
Libertatea
„Principiul de baza de a aduce dovezi.” Qed, cunostinte juridice de *** analfabeta functional.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Cunostintele mele juridice presupun principiul de baza de a aduce dovezi. Inca astept sa vad care sunt alea. Ai? nu ai. La revedere***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si de ce ar trebui sa toarne? Nu ar fi corect sa demonstreze procurorii daca sunt obtinuti ilicit? Ca asa scrie la Constitutie. NU trebuia sa ajunga pe liste daca era ceva in neregula. Grav este ca politicienii nostrii nu sunt preocupati cum de au ajuns multi oameni seriosi sa-l voteze si in al doilea tur, cand nu se mai poate vorbi de dezimformare.
Ia te uită unde era Piperea și nu știam! Ai tu dosarul și l-ai citit din scoarță în scoarță? Ești pe lista scurtă de informare a serviciilor cumva? Cunoștințele tale juridice de zdreanță valorează doi bani.
Ok, momentan, până o să toarne săgeata de la Brasov de unde are banii, altii i-au făcut campanie electorală ilegală lui Georgescu, fără știrea lui, cu bani negri. Oricum ai da-o, s-a comis o ilegalitate majoră în campania electorală care duce la anularea alegerilor.
Baietas, nu stiu daca esti de prin Berceni sau Tractorul. Dar din cunostintele mele juridice, orice acuzatie trebuie probata. Sunt deja 4 zile de la celebra anulare a alegerilor si tot ce au avut pe masa erau "presupozitii"; nu reusesc sa aduca dovezi. Pur si simplu se chinuie sa caute acele dovezi si nu le gasesc!
Hai ba baieti, lasati ***...incolonarea si uscheala la vot!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt niste manipulati frate,nici nu stiu ce vorbesc.Nu-ti bate capul!Vom vota iarasi in primavera ca sa iasa din primul tur!!!!
Sunt niste manipulati frate,nici nu stiu ce vorbesc.Nu-ti bate capul!Vom vota iarasi in primavera ca sa iasa din primul tur!!!!
Pentru ce?Care tradaré?Unde sunt dovezile,la Antena 3 sau la Digi 24?????????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.