Alte știri din fotbal
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
0
Un membru al Generației de Aur a rămas fără telefon în Turcia: „Am făcut reclamație la Poliție”
0
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
2
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Mobilizare generală în Kosovo » Primul-ministru, în cantonament!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Lobont este un portar extraordinar si daca toti ceilalti jucatori a lui Dinamo ar prinde o zi proasta atat de rar cum o face Lobont probabil,ca acum,Dinamo ar fi pe primul loc.Felicitari Lobont pentru felul cum joci si pentru OMUL care esti.Sper sa ajungi la o echipa mare care sa te aprecieze la adevarata ta valoare.E pacat ca oameni buni pleaca din tara si nu stim sa ii apreciem decat atunci cand nu ii mai avem.Exemple sun destule(Lucescu,Olaroiu,Niculescu,Petre,Niculae s.a.m.d.)Succes tuturor.
Bravo Lobby ! S-au suparat muraturile alea; pai prostul nu-i prost destul... Faina ala sa zica "Merci" ca a prins din nou echipa, oricum este Todorovski 3 clase peste.. Lobont ii aseaza cu mana (vezi meciul cu Rapid de anul trecut) dar n-are telecomanda sa-le mareasca si viteza de joc. Shut up toti, lasati portarul sa va dirijeze, ca si asa sunteti verze... Lobont este totul pentru noi campionatul asta. BRAVO LOBBY !
normal.....se mai musca si cainii intre ei...:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.