Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Cine semneaza articolul asta?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum ma sa te duci sa joci la botosani cu arbitru din bucuresti ... '' SF Toader '' a facut si el parte din delegatia fcsb-ului ???? ... O MIZERIE DE FOTBAL intr-o TARA CORUPTA ... steaua lui valentin era ''mica copila '' pe langa mizeria asta de FCSB !!!! ...*** !!!! ..*** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** aduci ca argumente meciuri de acum 100 de ani! În perioada în care CFR fura tot s-a întâmplat sa primească și Steaua un penalti ușor, ce sa spun! Am văzut și noi meciul de la Botoșani, nu a fost penalti! Steaua a avut cu Partizan doua faze mult mai clare de penalti, la care arbitrul nu a acordat nimic.Va este ciuda ca Steaua o sa câștige la pas campionatul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai flexat gazeta pregateste de acum iesirea lui Negoita dupa un nou esec usturator in derbi: Stiu Cat, Stiu Unde , Stiu Cine! Si uite asa fara ca Negoita sa cheltuiasca nici macar 1 euro pe transferuri isi duce de nas suporterii!
Care blaturi dovedite, unde este dovada aia? De celebra omenie nu spui nimic? Toate echipele au facute jocuri murdare, hai sa nu ne aratam cu degetul unii pe altii...si trebuie sa recunosti ca Tudor persevereaza in greseli pro FCSB.
absolut apoteotica faza.Daca o rulau astia la televiziunile straine radeau si cu fundul de noi.Numai in romania si mai ales cand este implicata steaua, o asemenea faza poate fi interpretata drept 11m.O rusine si o manipulare mizera a presei anti-steliste...
batin era in fata iar contactul intre piciorul stang, ramas in spate, si piciorul lui tosca este evident, nu stiu care e discutia, mai ales ca a pus si mana pe el. Asta e, daca e steaua mereu pomana mereu avantaje. Asa ca forza Partizan! acolo nu va arbitra tudor
SI-ATUNCI DE CE IL DELEAGA?! VA RASPUND EU: ''DE-AIA''!
Propun ca Tudor sa nu mai fie delegat la meciurile Stelei, numai Kovacs si Balaj!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.