Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Boloni ar fi huiduit din prima clipa. Caz inchis
nu vine Boloni in mocirla asta e prea inteligent sa se compromita tocmai acum
Ok, dar asta nu scuza derapajele ciobanului. Sa nu cadem in extrema si sa afirmam ca e bine ce face strategul de la loja doar ca si cei procedeaza la fel
Pana LA urma totul E o afacere CU *** PE post de papagal!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A apărut al treilea satrap din fotbalul românesc: Rotaru, după Becali și Niculaie. Urmează Boloni la bătaie de joc?
Exista mulți. Dar numai unul se și pricepe
Ce sa spunem echipa juca excelent doar Cicaldau facea diferenta, cine scrie acest articol este de partea celor care au fost informati de alti prieteni fcsb isti si doresc destabilizare la aceasta echipa, nu ca nu ar exista in acest moment dar sa-l regretam pe acest antrenor si de ce sa nu plece acest jucator cand v-a face si el niste banuti din munca lui hai sa fim realisti asta ne este nivelul national!!!
Deobicei, in contract exista si clauza care spune ca daca demisioneaza plateste despagubiri. Iar daca este demis, ii plateste lui clubul despagubiri! Asa ca antrenorii prefera sa fie dati afara. Se aleg si cu niste bani.
Nu se poate! Exista patroni care impun antrenorului jucatori?!? Exista patroni care fac schimbari in echipa prin telefon?!? In Romania?!? Ei, asta chiar n-o mai cred!!!
E normal când bagi bani în club sa ai și pretenții. Pretențiile tale ar trebui sa înceapă cu tine, patronul, când alegi antrenorul. Te consulți cu președintele și alegi bine. Nu te zgârcesti la bani. O faci o data pe an. Dacă ai ales bine poate îl lași doi ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.