Comentarii (5)
gago747
gago747  •  24 Aprilie 2020, 22:01

Să mă tai dacă mai țineam minte faza asta cu Rapidul ... eu le știu p-alea cu Argeșul în 79, cu Urziceniul, chiar și playofful de acu trei ani cînd am pierdut titlul din cauza *** de Zlatinski cu golul lui de 2-2 din ultimul minut ... sau chiar și anul cu acel 4-5 cu Sportul studențesc, de l-au luat cu ambulanța pe Mulțescu (care antrena la studenți), că și acuma i se zice SMURD de la pățania aia .... dar de campionatul ăsta cu Rapidul, ioc!

supereduardo10
supereduardo10  •  24 Aprilie 2020, 17:25

Asa e cand nu stii sa pierzi. Daca ai avut bulan in giulesti si ai marcat 2 goluri in 10 minute asta nu inseamna ca tot sezonul esti super echipa. Dupa ce ai luat bataie in groapa si nu ai fos in stare sa castigi nici and faci blat cu steaua acasa atunci ce tot arati spre jucatori?!. Imi aduc aminte la meciul ala cu steaua cum au facut stelistii zidul in ultimele minute niste penibili , si nici asa nu a fost Dinamo in stare sa castige.