Alte știri din fotbal
„Cum e viața extrasportivă a lui Tavi Popescu?” » Ioan Becali: „Știu doar când colabora cu noi că a venit familia lui să mergem pe Decebal să scoatem o domnișoară din apartament”
0
Alex Cicâldău, centrul de comandă al Craiovei » Cifrele Wyscout nu lasă loc de intrepretări
0
FCSB, pusă în alertă de un fost mare internațional: „CFR Cluj e mai stabilă și mai disciplinată”
0
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
3
Știri din fotbal internațional
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
2
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Knock-down
Prostule Mimi a ta joaca cu Riske care nu are mari performante prin WTA, o bat toate. Si da, nu este aranjat meciul, un super meci pana in runda a 8-a. Ok, ambii stau mai prost la tehnica dar un meci deschis, lovituri clare, KO de ambele părți
Ma uit prostule la Fury-Wilder pe DAZN, acum a inceput. Daca nu este blat poate fi mai interesant ca o pseudoromanca la un turneu care de fapt incepe din sferturi
Uite cum l-am scos din vizuina! Practic e un “învingător” 24/7/364, doar de Revelion cică nu e aici! :-))) Bine Golubic, Sakkari go home! :-)))
Fcsb.capete.goale a fost un învingător, iar a crezut ca e Revelion! :-))) Now back to tennis, let’s go Bibi, let’s go! :-)))
CEFEREU PESEDEU, Caran
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum adică, FC FKSB a fost "alungata" de pe Arena Națională?! Nu are contract cu administratorul arenei?!? Joacă acolo " la mica înțelegere"?!?
*** *** *** !!! *** !!! *** !!! *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** *** *** !!! *** !!! *** !!! *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.