Alte știri din fotbal
A refuzat propunerea de prelungire în Superliga și semnează în China pe 40.000 de euro lunar
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
0
Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic
3
Mijlocaș crescut de Braga, pe radarul lui CFR Cluj » Prima țintă de transfer a lui Antonio Folha
1
Știri din fotbal internațional
O lovitură de macetă într-o bătaie l-a trimis trei luni la spital, dar fotbalul l-a salvat: „Toți credeau că voi muri”
0
Tot mai departe de FCSB » Un club din Serie A pune banii jos pentru Florin Coman: care sunt condițiile mutării
0
Concluzia specialiștilor: pauzele de hidratare influențează serios meciurile de la Mondial
0
Noi controverse în jurul Iranului: „Doar 16 ore în SUA pentru meciul cu Belgia. Am întrerupt antrenamentul la jumătate”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
2
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
De data aceasta avem antrenor cu experenta mare in prima liga si nu numai ,de lot o sa-si spuna parerea dupa cateva meciuri ,abia atunci vom sti cum stam .Ori cum, bine ai venit D-le Florin Marin ,sucesu dvs. va fi si al nostru al suporterilor.Sa auzim de bine in pley of.
Da dare veti avea un stadion de 55 milioane de euro intr-o alta locatie!
Sa se duca primarul drujba la meciuri. Singurul lui merit e ca a distrus tot ce era bun in Timisoara!!! Vom avea un stadion fara spectatori, numai drujba si dna-ul dupa el....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Asta e presa sportiva din Romania. Subiecte cu circ de 2 lei, e un fl de acces direct sau show pacatos sportiv. S-au dus vremurile cand scriau meseriasi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare cine isi asuma instalarea lui Florin Marin ca antrenor la Poli,cita bataie de joc ,nu rezista 4 etape,dar cred ca va trebui sa plece si acest Stanciu ....…ne facem de ris,sunt atitia antrenori tineri si noi aducem un antrenor de la o retrogradata bravoooooo Stanciuleeeeee,chiar nu ti este rusine?
Oare voi unde scrieți știrile astea, pe wc? Manea săracul îi rece de mult și citesc acum ca antrenează Timișoara
Bravo, domnule ! Nici eu n-as fi spus-o mai bine , cu referire , bineinteles , la "jurnalistii "( bleah !!! ) GSP-ului .
Bai desteptule vezi ca pe om il cheama Marin si nu Manea. Din pacate Nae Manea nu mai este printre noi. Ce a ajuns si Gazeta asta, angajeaza toate rebuturile care habar n-au despre ce scriu. Vai de mama voastra.
Bla , bla , bla ... Ca de obicei , avem idealuri marete , echipa va avea un suflu nou , etc , etc . Dupa 6-7 etape zboara Flocea de zici ca-i avion cu reactie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.