Alte știri din fotbal
Pus pe liber de FC Argeș, a semnat și a fost prezentat la noua echipă: „Să fie cu cât mai multe goluri!”
0
Fostul antrenor al lui Adrian Mititelu, după decizia din dosarul palmaresului: „L-ați judecat, că e nebun, că nu știe ce vorbește...”
0
Antrenorul cu experiență în play-off analizează șansele FCSB-ului: „Să ținem cont de asta”
0
FC Argeș - Hermannstadt, meciul care deschide etapa #26 din Superligă » Piteștiul scârțâie, Dorinel Munteanu e în corzi! Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Tribunalul din Genova a pus sechestru pe acțiuni! » Ce efecte poate avea pentru clubul patronat de Dan Șucu
0
Șumudică s-a dus „glonț” la Benzema, apoi a izbucnit în conferință: „N-au ce căuta aici!”
0
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
2
După ce i-a prelungit contractul, Barcelona se gândește acum la reziliere
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
si daca nu v-au mai furat Steaua jucatorii ce pula mea mari performante ati realizat , ABBA ?
Ar trebui mai mult curaj in meciuri si ar capata astfel incredere in jocul lor chiar daca sunt maini moarte la Rapid. Am parerea ca Ganea trebuie lasat pana la sfarsit de tur macar, isi pot reveni putin cate putin, iar daca tot il vor afara, pe cine se gandesc suporterii sa aduca!!!!! la Rapid acuma vin numai ciurucuri, nu sunt bani multi in joc, mai trebuie rabdare si gandul la fotbal mai mult.
de ce, pentru ca nu iti place tie? ERADICATA de pe harta fotbalului ar fi trebuit sa fie in 90 Steaua, o echipa ilegala, a unui dictator care a furat tot ce se putea fura, jucatori, trofee, inclusiv Champions League! :)
Cimpanzeii corsicani vor să se joace iar de-a schimbatul antrenorilor.
sa va faca si mai tare de ras
Clubul asta trebuie starpit de pe harta fotbalului romanesc, cu Ganea si Sumudica in frunte .
Și părerea mea e că Ganea e antrenor de categoria Hagi ... E bun doar de sugrumat arbitrii ...
Aceasta victorie, pentru care asa numitul "antrenor" al Rapidului nu are nici un merit (ba chiar as spune ca a fost obtinuta in pofida deciziilor lui stupide), nu schimba cu nimic o realitate evidenta: Ganea habar nu are de antrenorat, este un incompetent de o prostie crasa si reprezinta chiar un pericol pentru echipa, prin decizii cretine precum indepartarea din lot a lui Madalin Martin, un copil al Rapidului. Baiatul asta a dus greul promovarii alaturi de alti rapidisti adevarati, fiind pus in valoare de un antrenor adevarat (Vio Moldovan), si este indepartat de un imbecil care este purtator ilegal al carnetului de antrenor (Ganea).
rar asa raspuns... bravo lui bravo si tzie pt observatie... acusica apar injuraturile se logheaza idiotii si incep sa injure pe aici... atunci sa vezi eleganta..))
mars de aici dinamuist imputit !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.