Comentarii (47)

Ernest Pap  •  04 Mai 2019, 14:29

Hai măi nu mai scrieți articole din astea favorabile CFR-ului Cluj că vor fi unii comentatori și jurnaliști , mai labili psihic de la Prosport , Digisport , alte publicații și televiziuni pro FCSB-isto - ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andrei.f  •  03 Mai 2019, 16:08

Explicaţia e simplă, cfr e prima şi la greşeli de arbitraj în favoarea sa. Din greşeală în greşeală, până la victoria finală, cfr campioană. Arbitrii ştiu de ce !

Raul Bota  •  03 Mai 2019, 14:30

Liga campionilor nu a castigat-o nici o echipa din Romania,nici macar in primavara ligii campionilor nu a ajuns nimeni Poate te-ai referit la cupa campionilor Europei cadyigata de Steaua

Cristian Chiriac  •  03 Mai 2019, 13:27

Nu-mi aduc aminte anul când a câștigat CFR Cluj liga campionilor? Am căutat și pe Google, dar nu este update-ul făcut... delăsare. Îmi amintesc că Dinamo a câștigat-o prin 1800 - 1900 și ceva parcă, oricum era toamnă. Poate are cineva bunăvoință și lasă aici un comentariu, dacă își amintește! Mulțumesc anticipat!

catalynn  •  03 Mai 2019, 11:39
Postat de Popa Corneliu pe 03 Mai 2019, 11:19

Mintiti cu nerusinare! Steaua=FCSB a castigat 3 (trei) titluri la rand 2012-2013, 2013-2014 si 2014-2015! Doua cu Laurențiu Reghecampf si unul cu Costel Galca antrenori!

Ai dreptate, mint! In afara de fcsb, care nu este și n-a fost Steaua decât ilegal, care au luat titlul cu Reghe și Gâlcă, Steaua a câștigat 6 campionate la rând in anii ‘90. De ce mint atunci!? Pt ca înainte de a schimba titlul și scrie fcsb folosiseră iar Steaua, in plus ei încă vor sa spună ca fcsb este Steaua motiv pt care doar Dinamo au reușit performanța in cauza.

adook  •  03 Mai 2019, 11:32
Postat de Popa Corneliu pe 03 Mai 2019, 11:22

Traiasca dl Dancu la butoane, va lasam sa va pregatiti pentru meciul cu mareleeee Dudelange! Macar echipa ciobanasului a fost eliminata de Rapid Viena!

ba obsedatule de dancu,ma mir ca n-ai mai scris de generali si de justitie,pe voi v-a eliminat o echipa in 10 oameni timp de o jumatate de ora si cu-n fundas in poarta care a parat si 2 penaltyuri la loviturile de dep0artajare comparativ cu portarul fecesebelei,mai mare rasul.

rocky2  •  03 Mai 2019, 11:32

Ati uitat sa spuneti ca dupa 33 de jocuri Cfr are doar 2 infrangeri, pe cand fece fecesebe 6! Dar in realitate, fecesebe a pierdut titlul pentru ca n-a putut sa bata pe Dinamo!:)))

Popa Corneliu  •  03 Mai 2019, 11:22
Postat de france.for.you pe 03 Mai 2019, 11:10

Daca ar fi dupa cum spui tu, dar nu e, Voiitorul nu a facut altceva decat sa răspundă plingerii ticaloase facuta la TAS de pensionarii gradinii zoologice din Pipera de anul trecut! Voi nu acceptati ca fc5b este umflata ca un balon de *** lui cici becali si ca valoarea trupei de dansuri populare este sub nivelul play-out-ului. Gigi sa incerce sa intre in finala cu pamporea, daca o putea, ca la fotbal nu merge deloc!

Traiasca dl Dancu la butoane, va lasam sa va pregatiti pentru meciul cu mareleeee Dudelange! Macar echipa ciobanasului a fost eliminata de Rapid Viena!

Popa Corneliu  •  03 Mai 2019, 11:19

Mintiti cu nerusinare! Steaua=FCSB a castigat 3 (trei) titluri la rand 2012-2013, 2013-2014 si 2014-2015! Doua cu Laurențiu Reghecampf si unul cu Costel Galca antrenori!

france.for.you  •  03 Mai 2019, 11:10
Postat de corectu pe 03 Mai 2019, 07:34

Viitorul a abordat cu multa ardoare meciurile cu Steaua din play-off,pe când cu CFR a lasat-o mai moale.Da,Viitorul a decis campi- oana.

Daca ar fi dupa cum spui tu, dar nu e, Voiitorul nu a facut altceva decat sa răspundă plingerii ticaloase facuta la TAS de pensionarii gradinii zoologice din Pipera de anul trecut! Voi nu acceptati ca fc5b este umflata ca un balon de *** lui cici becali si ca valoarea trupei de dansuri populare este sub nivelul play-out-ului. Gigi sa incerce sa intre in finala cu pamporea, daca o putea, ca la fotbal nu merge deloc!