Alte știri din fotbal
Găselnița lui Gică Hagi a împărțit lumea fotbalului din România: „Nu bun, foarte bun!” » Craioveanu: „Să nu se supere pe mine...”
0
Note GSP la Georgia - România » Cât a primit Gică Hagi la startul în noul mandat și cum s-a descurcat Ianis: „Cvasiabsent!”
1
Un tată mândru! A intervenit la GSP Live Special după debutul fiului în naționala lui Hagi: „M-a depășit din toate punctele de vedere”
0
Selecționerul Georgiei a lăudat 3 jucători: „Au influențat pozitiv jocul cu România”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Diaz s-a răsfățat înainte de Mondial » Accesoriul de lux cu care starul lui Bayern se va afișa și în Mexic!
0
Cum s-a terminat amicalul de lux Croația - Belgia
0
Alt club din Pemier League schimbă managerul! » E favorit să-l înlocuiască pe Jose Mourinho la Benfica
0
Dorit de Craiova și de Dinamo, Emanuel Marincău s-a destăinuit Gazetei: „Am considerat că așa e mai bine”
0
Lifestyle
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
3
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Ministrul Muncii explică de ce vor pierde militarii norma de hrană și ce se ...
Libertatea
ONU avertizează: „Pregătiți-vă pentru El Niño”. Fenomene extreme sunt ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Presa germană titrează la unison: România oferă Rheinmetall cel mai mare ...
Libertatea
din mocirla in care v-ati afundat cautati tot felul de explicatii pentru esecurile voastre , saraciilor nu va mai reveniti din datorii niciodata !!!
este "cel mai meritat" titlu, cel mai curat titlu castigat vreodata de o echipa romaneasca..este cu 1% mai curat decat cel de anul trecut cand steaua s-a gandit sa jaute un pic viitorul.... in rest sa ma sgeti de OO coardelor!
Cel putin mironica si stucan sunt stelisti dar daca nu mai e nimic de ros de la cioban au cam schimbat barca,dar sunt stelisti iti garantez!In fine,inchei problema dar sunt surprins ca in tara asta nu e rau sa ii arunci lui bozovic cu un surub in cap dar e ca a intrat unul cu fularul spre varela! In fine ,felicitari lui steaua ca a castigat,din iulie ne vedem la o noua stagiune,pentru steaua si Dinamo campionatul e incheiat oricum! Mai ramane problema retrogadarii intr-un sezon mai slab,mai problematic financiar si mai lipsit de concurenta ca niciodata!
CORSICAN FRUSTRAT, clubul lui nu are una de 1 leu in cont, dar pakistanezul se uita in curtea altora. Mentalitate adusa din India in carutele cu coviltir strident pictate.
Nu trebuie sa faca nimic...a castigat meritat campionatul...Eu am spus doar ca nu ma pot bucura 100% de acest titlu... E ca si cum ai alerga singur...cand n-ai concurenta...nu exista spectacol...nu exista EMOTIE...e totul GOL....stadioane GOALE....oameni GOI pe dinauntru.... Fotbalul Romanesc e aproape MORT...nu realizezi asta?
Esti un monument al prostiei, prietene. Ce n-ai da sa mai vezi din nou dinamo pe locul 1 chiar si intr-un campionat asa "slab". O sa mai luati titlul cand se intoarce Borcea, sa-i faca jocurile lui Andone.
Pai si ce-ai vrea sa faca Steaua ? Sa le imprumute jucatori sau bani pentru jucatori ?
Dementor...tu esti? :) Ce mai faci? Tot necivilizat esti? :)
Salut...nu..n-am interzis...am o perioada foarte incarcata la munca...intru extrem de rar ( de 2-3 ori pe sapt cateva minute ) si trebuie sa o tin asa pana la toamna cand am iar liber :) Cat despre ce ai spus tu...sunt total de acord...
2 meciuri intr-un campionat? .... M-am lamurit...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.