Alte știri din fotbal
Valeriu Iftime îl bagă în ședință pe Marius Croitoru, după derapajele triviale: „De 10 ori mai rău decât Tuchel!”
0
Portarul titular din ultimele două sezoane a semnat în Israel
0
Cristiano Bergodi cere întăriri după meciul cu Farul: „Trebuie făcut ceva!” + verdict despre starea lui Lukic
0
Marius Baciu, invincibil! Cum a fost revenirea în Ghencea: „Casa noastră e și aici” » Ce a spus despre gazon
4
Știri din fotbal internațional
Ai mai văzut așa ceva?! Golul uluitor marcat în prima etapă în Bulgaria face ravagii pe internet
0
Messimania mondială a cucerit America » Câte tricouri ale căpitanului se imprimă la fiecare meci al naționalei!
0
Dennis Man, gol superb în amicalul contra lui Darius Olaru
1
FIFA împarte banii cluburilor ce au dat jucători la Cupa Mondială » Ce echipă conduce topul și câți bani va primi
1
Lifestyle
Ion Țiriac a venit la marele eveniment cu un splendid Cadillac Eldorado decapotabil
2
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
10
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
31
Șeful militar al NATO avertizează că Alianța este gata să provoace daune ...
Libertatea
Unde se câștigă cel mai bine în România. Topul domeniilor cu cele mai mari ...
Adevărul
10 mituri despre Nadia Comăneci și soții Karolyi: adevăr și ficțiune la 50 ...
GSP SPECIAL
Vine un „Super El Niño” istoric și temperaturile în Pacific vor crește cu ...
Libertatea
Ala rade de tine :)))))
Am mai fost si in zona cascadei, acum sunt la Izvorul lui Eminescu si ma pregatesc sa urc scarile... vai de cifoza mea!
gata te am gasit pe web camera lui Oprescu: ://octoberphotos.files.wordpress.com/2012/03/copii-tigani-balacindu-se-in-cismigiu.jpg esti cu fratii din galerie, macar in cismigiu sa faceti si voi o baie daca in carute nu aveti baie.
Am fost, acum ma relaxez intr-un alt coltisor al batranului parc.
Daca ai gasit ceva fier vechi pe acolo suna-i pe toti fratii din galerie Corsican poate strangeti sa achitati un salariu macar la parlitii aia de joaca cu burta goala. :))))))))))))))
Absolut deloc, dar e o vorba: "spune pe cine insotesti, ca sa...... " ;)
Esti acolo unde joaca aia sah si table?
E supărat pe rapid, pardon, pe Steaua !
Te oftici ? :)
Si tu faci parte din turma celor care ii dau like cu ochii semi-deschisi dankreispatului? Rapidistii isi canta ORIUNDE imnul, cu DEMNITATE. Chiar acum sunt in Cismigiu, dar nu ma plimb cu barca, am rau de apa... cred ca mi se trage de la Viitorul, Sageata si Farul, din trecutul nu foarte indepartat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.