Alte știri din fotbal
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu în aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Răsună alarmele la Oțelul: datoriile urgente s-au dublat! Ce dezvăluie finanțele clubului: 1,6 milioane € de la autorități
0
Propunerile pentru noul selecționer al României ajung pe masa Comisiei Tehnice
0
Știri din fotbal internațional
Decizie importantă în conducerea fotbalului din Italia: Președintele Federației a demisionat
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Arne Slot a „îngropat securea” cu Mohamed Salah: „Ne va părăsi ca o legendă a lui Liverpool”
0
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Nu toti sunt pros..., doar tu! Si eventual o mare parte din suporterii stelei (si aici ma refer la manelisti si analfabeti care compun 60% din suporterii vostrii)!
Tare! Dar sunt curios daca vor fi in stare de mutarea asta DUPA ce nu vor mai primi bani de la primarie! Probabil ca primarul scrie pe bancnote: pentru Mutu, pentru Albin etc, din cauza asta nu vor putea fi utilizati sa plateasca ratele! :-) Oare smecherii astia de 2 bani chiar cred ca suntem toti prosti? Ar fi foarte bine pentru Petrolul sa poata cumpara stadionul, ma tem insa ca dupa ce o sa dispara suportul primariei (care nu cred ca va mai tine prea mult daca avem pretentia ca suntem o tara normala) nu vor fi in stare sa suporte nici macar cheltuielile de intretinere, sa nu mai aducem aminte de impozite si consumabile (apa, curent, gaze etc)
Daca se organizeaza o licitatie e cam nasol pentru ca s-ar putea trezi pe cap cu Niculae care sa particiope ''la misto'' doar ca sa urce pretul de achizitie :)) La cata carne si-a luat de-a lungul timpului de la suporterii ploiesteni eu unul il cred in stare de asa ceva pe ''sekurake''.
mv1e capra!
golănie a unui primar golan !dar tot la pușcărie va sfârși și bădescu!
"În plin fuleu spre titlul de campioană "....! Se pregateste de fapt o "golanie" cu acceptul primariei Ploiesti...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.