Alte știri din fotbal
Coleg din generația Guadalajara, Emeric Dembrovschi este răvășit: „Mircea nu mi-a fost doar coechipier și prieten, mi-a fost și profesor!”
0
Rednic, distrus după moartea lui „Il Luce”: „De ziua mea o să stau la sicriul lui nea Mircea”
0
Federația Turcă, decizie de ultimă oră după decesul lui Mircea Lucescu: „O personalitate apreciată a fotbalului turcesc și mondial”
0
Ionuț Chirilă, mesaj scurt după decesul lui Mircea Lucescu: „O să vă dau un citat”
0
Știri din fotbal internațional
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
0
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
0
Napoli îi pregătește înlocuitorul lui Antonio Conte, așteptat să preia naționala Italiei
0
”Gazzetta” dezvăluie obiectivele nerazzurrilor: „Contractul lui Chivu și un nou Inter”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Talnar a terminat pe 6 acum 2 ani...Sa bati o echipa in deriva care a jucat cu pusti din liga a 3 a si sa tremure chilotii pe tine la un meci acasa cu Brasovul in 10 aproape o repriza...si deja visezi la locul 3..hilar
Oricum au mers bine păpușele lui Țălnar ! :)
dorim gsp tv si antena 1 hd!!!
ce te mai bate gramatica ! pumni in gura , directe in burta aia mare , suturi in fund de toate !
Şi, mai ales, Ţălnar nu are nici o înfrângere ca antrenor al lui Dinamo împotriva Stelei!
Poate că Ţălnar nu are cuvintele la el, aşa cum le vehiculează Mister Dinu. Poate că Ţălnar a evoluat într-un fotbal mai modest şi mai sărac decât a făcut-o Bonetti. Poate că Ţălnar nu are gel în păr aşa cum se afişează câte vreun antrenor care are impresia că predă lecţii de fotbal printr-o competiţie second hand din Europa. Dar Ţălnar are suflet şi fotbal în sânge şi o abilitate fie şi rudimentară de a le insufla aşa ceva şi jucătorilor săi. Pentru că la Dinamo, în doar două jocuri deja din retur, se simte un reviriment. Aceiaşi jucători care se chinuiau să pară o echipă, acum au personalitate şi orizont într-un stil de joc care, deşi lent per ansamblu, se ţese plăcut ochiului.
"Nu ba, i-a injurat doar pe boschetarii care dorm pe site-ul gesepe.ro si nu platesc chirie"(R. Banciu)
"Nu ba, i-a injurat doar pe boschetarii care dorm pe site-ul gesepe.ro si nu platesc chirie"(R. Banciu)
Deci ia injurat !! : ))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.