Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Unde-i moflea?:))))
la dinamo sunt mai meseriasi. ...)))
conducatori??? spalatori de bani negri!
Dinamo nu cumpara decat jucatori liberi de contract,Adica, nedoriti de nimeni. Cred ca Steaua si Dinamo au cei mai "destoinici" conducatori. In general fotbalul romanesc are conducatori de excptie.
Auzi ce-l ardea pe cartu in timpul meciului, daca si-a oprit condescu procent din viitorul transfer al lui chiriches :))
facem ce putem... dam cu arcurile.. ...)))
Deci cainii sint fara ”gloante”
Este un jucator bun chichires.....chiar cred ca o sa ajunga un fundas mare....stiu ca atunci a venit pana la bucuresti dar s-au impotmolit...oricum merita sa plece de la pandurii...la Dinamo sau la oi..oricum sa fie mai expus
puteti sa-i laudati cat vreti : sunt la 8 pct in spate, 14p la adevar. si acolo vor ramane, cu toate "mega" achizitiile astea pompos umflate si laudate de gazeta stelista.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.