Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Final de drum pentru Cristiano Ronaldo la Mondial! Portugalia, învinsă dramatic de Spania în optimi
13
Fortăreața Spania » Ibericii au doborât un record uluitor la CM 2026: sunt impenetrabili
0
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Un capitol important se încheie”
0
După cazul Balogun, o altă națională vrea să conteste la FIFA cartonașul roșu primit în „optimile” CM 2026
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
bourceanu e teapa clasica luata de steaua....mare vedeta la echipa de origine,mare dezamagire odata ajuns in ograda lui gigi....never ending story...
muuuuaaaaahhhhhaaaaaaaahhhaaaaahaaaaaaaaa!!! super tare! numai profesionisti acolo la Steaua. Bicfalvi a fost promovat de Hagi, asta spune ceva. ca cei care l-au avut de atunci pe mana nu au stiut ce sa faca cu el asta e cu totul altceva.
care performanta,campionate castigate cu ajutorul lui ceasca?cupa campionilor castigata jucand cu echipe de mana a 5-a?in afara de barcelona care nu era nici pe departe echipa de acum......?!??!!?
Atat timp cat Steaua va juca cu un sistem invechit 4-4-2, cu 2 inchizatori, pe care nu-l mai vad nicaieri in Europa nu va face nimic. Toate echipele cu pretentii au mijlocasi ofensivi sau care stiu jocul cu mingea in centrul terenului.(si nu ma refer la vechiul nr. 10 de pe vremea lui Hagi). La Steaua singura strategie e mingea lunga, fie centrare din banda, fie bubuita direct din aparare,asta in conditiile in care joci cu 2 atacanti de 1 metru juma' precum Rusescu si Tatu...incredibil. Da las' ca l-au adus pe Nikolici vor avea "pretext" de bubuit mingea. O asemenea echipa nu va marca niciodata(cred ca sunteti de acord ca golul de la Sibiu a fost intamplare)
daca mai juca si ''bicfaldi'' inca 6 meciuri scadea sub parametrii lui bourceanu
si aucm imi aduc aminte ca din cauza inaptului de argaseala nu a ajuns sanmartean la steaua... pentru ca cerea 150 de miii pe sezon
Nene autorule. Nu meriti mai mult.
bai ziar, dar au dreptate astia care te acuza majoritatea stirilor sunt despre becali nici macar nu mai pot spune ca sunt stiri despre steaua, sunt stiri despre becali
Cand vor avea si alte echipe performanetele europene ale stelei, probabil vei auzi si despre alte echipe,...
Bicfalvi recupereaza 10 mingi da pierde 100. Cel mai slab articol pe care l-am citit in viata mea. Trebuie sa fi orb sa nu vezi ca bicfalvi e cel mai slab jucator din tot campionatul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.