Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Final de drum pentru Cristiano Ronaldo la Mondial! Portugalia, învinsă dramatic de Spania în optimi
13
Fortăreața Spania » Ibericii au doborât un record uluitor la CM 2026: sunt impenetrabili
0
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Un capitol important se încheie”
0
După cazul Balogun, o altă națională vrea să conteste la FIFA cartonașul roșu primit în „optimile” CM 2026
1
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Se zicea prin presa ca ala ndin norvegia mai are prieteni prin europa care or sa faca ce a facut el. Poate are unul si prin bucuresti sa viziteze ziarele de 2 bani cum ar fi: gazeta,prosport,click,cancan,libertatea sa-i rezolve ca oameni mai nebuni ca voi n-am vazut. Presa mai proasta ca in romania nu cred ca mai exista.
Ia uitati-va si la mingile pierdute:)))))))))))S-au pasele precise sau lufturile:))apoi vedem pentru cine e favorabila
penibil articolul.... unde bifez dislike?
e clar,te pricepi la fotbal cum ma pricep eu la crosetat.ai mai mult de 12 ani?
esti penibil si in acelasi timp un mare frustrat.
Cifrele pot fi manipulate in orice directie dorim. Care este relevanta numarului de interceptii pe meci pentru fiecare din cei doi jucatori? Au jucat in acelasi meci, cu aceeasi coechipieri si impotriva acelorasi echipe ? Evident, nu. Mai aproape de impartialitate ar fi o comparatie cu procente de mingi recuperate fata de mingi jucate, luat in considerare posesia echipei (daca Poli ataca mai mult decit Steaua, de exemplu, Bourceanu nu a avut CE sa recupereze, mingea nu e la adversari), si poate cite procente din recuperari au condus la goluri sau au evitat goluri. Zic si eu, nu dau cu paru'
pe cine dracu trenuie sa m-ai aduca frate sa fie bine, daca nu-l lua era rau daca l-a luat e m-ai bun eric b , care este varza mai voi sunteti m-ai rau decat aia care vorbesc cu becali si dau raportul la dragomir voi va face-ti treba cu becali videti face-ti audienta dar dati in el pe la spate fara mila ... petrica schimba dupa gsp da pe lpf
nu despre parametri e vorba domnilor de la gsp. desi in articol ati dat niste amanunte care de fapt explica. e vorba de atitudine. bicfalvi nu are atitudine motivanta pt colegi, pare moale si timorat, in timp ce bourceanu "cu sabia in mana" si gata de sacrificiu poate fi "noul radoi" nu pt ca ar avea valoarea lui radoi ci prin spiritul pe care il insufla echipei. chiar sa fie meme si becali peste intelectul vostru? eu asa inteleg din articolul asta.
Sper ca Bicfalvi sa nu plateasca pentru greselile altora! Problea la Steaua este Brandan si nu Bicfalvi. Pentru cei care pot face distinctie intre fotbalul din curtea scolii si cel profesionist nu a fost greu sa vada de ce nu a functionat jocul stelei cu sibiul. Brandan nu a venit sa ia mingea si cind a avut-o si a fost blocat pe stinga nu a mai stiut ce sa faca. Bicfalvi insa a recuperat, a pasat destul de precis si a alergat pentru doi ca sa acopere spatiul in fata liniei de fundasi unde Gardos a fost ca pestele pe uscat in stinga lui Galamaz. Nu prea vad ce a adus nou Levi si totusi s-au jucat destule meciuri de antrenament!
La steaua poate sa vina si Messi ca tot degeaba. Pana ce ciobanul shi gashca lui detzin clubul n-o sa vedetzi performantza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.