Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai luat bann din nou./iii ce bucurie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si a doua zi de Paști tot sărbătoare e iar tu aici la 3AM implorând replici! Uite și aici: de 3 ori ai cerșit replica! AȘA CEVA?!?!?! :-))))
ieri nu a fos invierea bah molusca.ieri a fost luni. ha ha h
cum sa te faci in halul asta de ras? pai 21 aprilie a fost ieri. ieri a fost luni,ce noapte de invieri visezi? ha ah ha.
??? stiu ca nu te duce capul prea mult,dar 21 aprilie este luni.invierea a fost sambata spre duminica. ce imi place cum te umilesti singur. repet,21 aprilie este luni. ce noapte de invieri visezi? ha ah ha. ce te-am aras,le arata la toi cum ai pierdut pariul si ca nu ai demnitate si acum tu mai imi dai inca un motiv sa fac misto de tine,deci 21 aprilie este luni,nu noaptea de inviere.
Urmatorul articol in gsp: Cati bani va castiga fcsb daca va ajunge in finala Champions League?!
Cum nu bă trișorule, iar uiți ca exista arhiva?! “Steaua28Champions • 21 Aprilie 2025, 03:00” la articolul https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/fcsb-cfr-cluj-3-detalii-importante-derby-titlu-796436.html Cum bă se postezi la 3 dimineața chiar de Înviere?! Cum bă așa ceva?! Linkul îl păstrez, o să fac mișto de tine până la Înălțare! :-))) Cu asta și cu dialogul între tine, DR.Ackula, și tot tine, Vlad85. Pt ăla nu am linkul, însă mă ajuți tu cu “pariul câștigat”! :-)))))))
iar te-ai facut de ras,nu am fost la 3 dimineata pe gsp,nu aveam cum. deci de ce minti. dar de ce nu te tii de pariul pierdut bah?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.