Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Cutremur în play-off: antrenorul a solicitat rezilierea contractului după criticile dure ale patronului! Și jucătorii au izbucnit

« Înapoi la articol

Comentarii (14) Adaugă comentariu

ray51  •  14 Martie 2018, 09:21

Vinovati sunt amandoi: Edi-pt ca e posibil sa joace la 0:0 in mod nejustificat acum in play -off si Niculae pt exprimarea odioasa atat in public cat si din vestiar.

Danut Ognean  •  13 Martie 2018, 20:13

ha ha ha dumnezeu nu iubeste blatistii profcsb

Mecanicacd Srl  •  13 Martie 2018, 17:29

jack_the_stripper, fecesebeeeeee nu e steaua e fecesebeeee ,dar la tine toate sunt pe invers ca la mm .Preda vesta !!!!!!!!!!!!!!!!

chris_bu67  •  13 Martie 2018, 16:16

într-adevăr steaua e în ligaa4a

jack_the_stripper  •  13 Martie 2018, 15:58

Postat de magic4ever pe 13 Martie 2018, 13:06

Tie ti-a trecut de la meciurile cu Hermannstadt, Lazio, Ludogoret & MOTI? fcsb nu este STEAUA BUCURESTI!

FCSB e Steaua. Și trage la titlu, nu la locul 7... Apropo, magic4ever e nickul pe care ți l-ai luat după ultimul meci cu Viitorul?

stelistul1  •  13 Martie 2018, 15:18

N-au vrut ei revenirea patronului langa echipa?

planetfun  •  13 Martie 2018, 14:13

securistul de ieri, patronul de azi

adwd  •  13 Martie 2018, 13:19

jucatorii ar tb platiti numai la punct castigat;

magic4ever  •  13 Martie 2018, 13:06

Postat de jack_the_stripper pe 13 Martie 2018, 12:13

Ești coerent ca toți riniștii! Și văd că nu ți-a trecut de la meciul cu Astra...

Tie ti-a trecut de la meciurile cu Hermannstadt, Lazio, Ludogoret & MOTI? fcsb nu este STEAUA BUCURESTI!

jack_the_stripper  •  13 Martie 2018, 12:13

Postat de 1745flo pe 13 Martie 2018, 11:46

Ce credeau ei? Ca daca au batut pe Dinamo gata? Acum pot face figuratie ca banii oricum si-i baga in buzunare?

Ești coerent ca toți riniștii! Și văd că nu ți-a trecut de la meciul cu Astra...

«

1

2 »
«

»