Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs și l-a făcut pe Raul Rusescu să spună: „Vai de capul meu”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
3 goluri va da in ghencea sa danseze Sumudica dansul sarpelui.
Moraes nu poate ajunge la Bucuresti.Drumurile sunt inzapezite.Of.
maa... pe celalalt site :)), scrie ca Moraes are o oferta mai buna din strainatate. 1.daca are Steaua il pierde; 2.daca faza ii o miscare a lui Padureanu sa creasca pretul, nu-l mai ia Becali... si asa a dat prea mult pe Tanase si poate lua alti atacanti, pe Curelea de exemplu cu 6 milioane. MORAES nu ajunge la steaua, MORAES nu ajunge la steaua... ha ha ha. :))
nu inteleg ce ii roade asa invidia pe unii. dc nu au dat banii celelalte echipe pe moraes. nu cred ca atunci cand n'doye a ajuns la dinamo sau grupul "brasov" la rapid sa fi spus cineva lucruri urate despre ei. asta demonstreaza ca sunteti frustrati.mie unu imi pare rau ca fotbalul romanesc o ia in jos dar aici aveti si voi,fanii d 2 lei, o mare influenta.cum vreti sa se joace fotbal cand la meci sunt 90 d suporteri sau cand dupa meci jucatorii sunt linsati d suporteri.oricum ca la noi
evident... ii mai bun decat Stancu!, sper totusi sa nu ajunga la steaua niciodata, iar daca ajunge sa uite tot ce stie... :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.