Alte știri din fotbal
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
1
„Nu ne-a dat un penalty!” » Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs + Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
Randoom te-a injurat din cauza ca el are IQ 27, dar in realitate comentariul tau este laudativ la adresa fecebistilor, asimiland caracterul lui Chipciu caracterului lor. Insa tu ai gresit dupa parerea mea, Chipciu este o exceptie, la fel ca si Olaru din ziua de azi, fotbalisti care pun osul la treaba si dau totul pentru echipa lor, care nu pacalesc fotbalul indiferent de ce echipa reprezinta sau au reprezentat. Daca toti fotbalistii romani ar fi avut caracterul lui Chipciu, Romania ar face parte dintre tarile care au castigat campionatul mondial. Gigistii din pacate si-au insusit caracterul lui Gigi, aia e problema, daca si l-ar fi insusit pe cel al lui Chipciu ar fi cei mai respectabili suporteri din tara la ora actuala.
Nu, langa Popescu ;))))
Mai mult ironie fina, fiecare interpreteaza cum vrea.
DA, alaturi de Amzar, Bani si Patriche !? :))))
Eu nu cred nimic daca nu confirma sau infirma Memeeee ;)))
Nistor chiar merita sa fie la nationala la cum a jucat sezonul asta!
Și eu care credeam că Nistor zicea să nu- i forțeze mâna lui Guardiola sau Ancelotti .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ca a glumit, dar sa nu uitam ca Chipciu are caracter fcsbist ceea ce pune într-o cu totul alta lumina lucrurile. În rest, felicitări U, să revii de la 2-0 în deplasare la Craiova nu e ușor, mai ales când nu joci totuși cu niște … mititei! :-)))
Măcar mai auzim si glume la interviurile de după meci nu aceleași replici mereu "capul în pământ ,trebuie sa muncim mai mult etc etc bka bla"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.