Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
După ce au dat foc copertinei unui local, fanii lui Feyenoord au „paralizat” traficul din Capitală în drumul spre Arena Națională
8
Intrare dură la Universitatea Craiova - Sparta Praga: mijlocașul cehilor i-a dat un genunchi în cap lui Isenko » Trebuia eliminat?
0
Apariție surpriză lângă Mihai Rotaru în lojă la meciul dintre Universitatea Craiova și Sparta Praga
0
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League » Ocazii COLOSALE înainte de pauză
21
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Nu inteleg la ce se pricepe desteptul de Nistor.Ca la fotbal e nimeni in drum.
Mare prost și Șucu ăsta. E clar că nu se pricepe la fotbal dacă nu înțelege cât de corect e Nistor. A dat gol din penalty, ce naiba. În prima etapă băiatul e cinstea întruchipată. Mai spre final (când punctele încep să conteze cu adevărat) mai uită omul cum se execută, dar trebuie să te pricepi la fotbal ca să înțelegi subtilitățile astea.
Al naibii regulament... Mai bine ne facem că nu vedem un fault evident care viciază rezultatul decât să amânăm cu câteva secunde reluarea jocului. Colțescu a greșit, dar greșeala era mult mai gravă dacă nu anula golul.
Cum adică „cu ajutorularbitrului”??? Ăla de la UTA nici măcar nu atinge mingea. Face un fault care se vede și de pe Marte, dar pentru Colțescu e mai greu. N-a fost așa clar capenalty-ul făcut cadou oilor la meciul cu Farul... Apoi se strică și sistemul de comunicație și, deși pe tabelă scria „analiză VAR”, Colțescu dă drumul la joc.. Cu chiu cu vai se ia decizia corectă, dar tot pe noi ne-au ajutat arbitrii... Dacă se valida golul, era viciere de rezultat, dar toată lumea era mulțumită, așa e jale mare printre justițiari. E ca și cum unui hoț nu i s-au citit drepturile înainte de a fi arestat. Nimeni n-are o problemă cu furtul în sine, dar toți se leagă de nerespectarea procedurii.
Lasă ca până începe echipa să joace, arbitrii calcă în picioare regulamentul ca să împingă marfarul de la spate.
Dane, lasa-ne, esti din tagma lui Stefanescu. Doi nerusinati, dar cu gura mare.
de fapt Sucu a spus "daca",dar ce sa ceri de la astia cu painea neagra...?
atacama se numestre bre...nimenea-n drum...
No nu,p'acolo pe la el nu-i despre sapa, ci despre pastorit...e din bransa cu becali...
Sucu si-a demonstrat DEJA ''talentele'', nu ne mai poate surprinde cu nimic. Gura prea mare pentru un om atat de mic...:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.