Comentarii (14)

Lucian Preda  •  18 Mai 2019, 20:50

"13 goluri are Nistor în acest sezon de Liga 1, fiind cel mai bun pasator din România", așa scriu acești băieți minunați, cu mințile lor sclipitoare! Asta după ce râdeau de Nistor care, la un interviu acordat după 90 de minute de joc , a omis sa adauge "pentru ei" la afirmația că sibienii nu au reușit să câștige, din păcate! Acum însă râdem noi toți de "valoarea" acestor minunați gazetari! RUSINEEEE!

emil1986  •  19 Mai 2019, 08:40

Da, locul lui mimamo este in play-off, numai ca acesta echipa de looseri nu reusesc de 2 ani de zile o clasare in primele 6 echipe, iar de 13 se claseaza non-stop in spatele Stelei.

florianveress  •  19 Mai 2019, 07:59
Postat de prolificul pe 19 Mai 2019, 04:04

perle marca Nistor..IQ40!.)))))))

E tare, are dublu față de tine!

cneius  •  19 Mai 2019, 07:27

Bravo voua...abia dupa 11 meciuri ati AJUNS PE PRIMUL LOC IN PLAY-OUT ! :))

spinoza  •  19 Mai 2019, 07:12

Locul vostru este în Liga Campionilor!

prolificul  •  19 Mai 2019, 04:04

perle marca Nistor..IQ40!.)))))))

andyandrei2015  •  19 Mai 2019, 00:14

ce sa zica si pacaliciul asta ??? bat si chiajna tot cu arbitrii altfel erau pe la baraj,foarte ajutati si anul asta catelusii zero barati! dupa mintea lui nistor ,zerodinamo o fi vreo barca

rocky2  •  18 Mai 2019, 23:12
Postat de danirovl pe 18 Mai 2019, 22:31

Nistor e fotbalist,dar ce joaca dinamo nu se poate chema fotbal. S au schimbat vreo 5 anteenori...aceleasi mingi lungi,nici o idee de joc,fara posesie...nu am dominat pe nimeni in campionatul asta! ...ca sa stiti de la mine: dinamo nu arata a echipa puternica !..nici macar pt campionatul romaniei! Rednic tata vezi ca nu ai decat cativa jucatori capabili sa se bata la campionat: nistor,sorescu,aliji,klimavicius,montini,chiar si atacantii ailalti 2...lasa ne cu filip si popa te rog

Rednic n-are cu cine sa intre la anul in playoff! Iar le da Astra 4, Hagi face iar instructie cu ei si sa nu uitam ca Botosaniul i-a batut in groapa si i-a trimis in playout!

Dumitru Florin  •  18 Mai 2019, 23:04

Daca ar fi fost un singur sezon de play-out, mai puteai spune ca e un (fel de) accident! Dar doua consecutive... Sa fim seriosi, asta este ACUM valoarea "echipei" Dinamo! Ce o fi in urmatorul sezon, om vedea. Dar cu ceea ce pare sa vrea Strambu', greu de crezut ca se va urmari si realiza titlul! Iar daca se lasa "noutatile" pe mana duduitei, care e "foarte apropiata" de fiul aluia care a falimentat Rapidul...

dinamo_fan  •  18 Mai 2019, 22:53

si Nistor, face 1 meci bun si 3 slabe. azi s-a scos cu pasa la Montini ca in rest nu a jucat nimic.

  • 1
  • 2