Alte știri din fotbal
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Din toaletă și cu filtru de Mister Bean, jucătorul Craiovei a avut derapaje inimaginabile: „Să-mi sugi p***! Mă p** pe toți țiganii”
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
3
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
le doresc sa faca acelasi parcurs, cu acelasi rezultat!
doamne iar o sa faca asta ca toate visele pe banca.el atat stie ca face un antrenor.abia ii dadusem erase din memorie agitatului asta si iar ne va stresa
cu echipe precum Chiajna, Viitorul , Voluntari , Petrolul care vinde jucatorii buni, sigur repeta performanta de anul acesta , Astra nu stiu daca va avea puterea sa se bata acolo sus ! Astea 3 sunt cele mai puternice din Liga 1 la momentul actual :) Cu FCSB nu are cum sa se mai bata, ca sunt echipe *** :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totu depinde de transferuri si atat dak ASA se bate la titlu
Ar trebui adus Cadu in aparare, imprumutati Traore(ca a fost accidentat si un sezon in Romania l-ar pune pe picioare sa aibe meciuri) si Sougu, pe langa Brandan, Bucur, Astafei,Pecanha, Texeira,Luchin,Maftei(care a aratat si la Chiajna ca stie sa stea in teren) si ar termina in primele doua echipe sigur. Pecanha-Luchin(Hanca), Cadu, M. Constantin, Brandan- Gabi Muresan(Maftei), N' Doye(Gorobsov)-Zicu(Astafei), Texeira(Voiculet), Sougu(Bumba)-Traore
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.