Alte știri din fotbal
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
0
Victor Angelescu, după remiza de la Botoșani: „Măcar două transferuri”
1
Panduru a oferit reacția serii, în direct, după ratarea frapantă a lui Petrila
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
2
Știri din fotbal internațional
Inter - Liverpool, meciul zilei în Liga Campionilor » Echipele pregătite de Cristi Chivu și Arne Slot
0
Controversă: au desemnat „Meciul Pride” la Mondial duelul dintre două națiuni unde homosexualitatea este în afara legii
0
Jamal Musiala se recuperează cu un aparat de 18.000 de euro!
0
Internațional englez, arestat pentru agresiune » Scos în cătușe dintr-un bar londonez
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
greu să joci în 11 ....
Ce sa vedem *** ca ai o echipa slaba ! Nu-i de vina nimeni ! De voi depinde tot ! Sunteti incapabili !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Io vreau sa știu un singur lucru: ce s-a ales de plângerea făcută la DNA de numitul Vansoitan, zis și randoom.the.zero, in legătura cu meciul de la Clinceni. Observ ca Dinamo au bătut echipa lui “Vasi”, deci Vansoitan a fost umilit încă odată ... inuman! :-)))))
dane draga tu tre sa fi prost facut gramada!
Hoti strigă hoti...cum ati semnat cu balgradean ?? Acum a intrat morcovu?
...prazarii plângăcioși,,, cine rade la urma râde mai bine ...
Sper sa pierdeti cu Pepsi
Dane lasa-ne cu conspiratiile tale. Cind nu iti iasa schema sunt conspirati. Ce vrei sa se dea astra la o parte sa cistigi tu sau cum. Adica daca aia joaca pe bune de ce joaca sau cum. Gata daca au jucat cu cfr trebuia so lasa mai moale. Sa te vad la meciu cu *** cind a zis prealuminatu ca iti da meciu ca baga junior ce faci atunci scoti echipa de pe teren ca nu e fair play ca nu vor aia sa joace sau atunci e bine ca poate cistigi si tu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Frustrat om. Nu i-ar strica un tratament la mansardă, are mare nevoie.
Craiova ia campionatul doar dacă se incurcă cfr in următoarele 2 etape.... Vorba lui nea Giigi, nu au bărbăţie ,adică nu au 2-3 perechi. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.