Alte știri din fotbal
Scene absolut sălbatice pe un teren de fotbal din România: „Dă-i bă! Nu-l lăsa!”
1
„N-am niciun dubiu” » Victor Angelescu a făcut calculele înainte de Rapid - Dinamo: „Ultima șansă la titlu”
0
Clubul unde plouă în vestiar a primit sponsorizări de 6 milioane € în 2025! » Omul care a dat banii s-a resemnat: „Nu-i mai recuperez niciodată”
4
S-a aflat adevăratul motiv pentru care Mihai Pintilii a demisionat de la FCSB: „Asta mi-a zis”
8
Știri din fotbal internațional
Toate rezultatele din turul „optimilor” de finală Europa League » Midtjylland a produs o nouă surpriză la Nottingham
0
Ce păcat! Ionuț Radu a gafat în minutele de final în fața lui Endrick, spre bucuria brazilianului împrumutat de Real Madrid
2
Toate rezultatele din turul „optimilor” Conference League » Răzvan Marin petrece, dramă pentru Racovițan
0
Cedat surprinzător din Superliga, a ridicat deja deasupra capului primul trofeu!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Amenințarea ayatolahului: „Vom transforma strâmtoarea Ormuz într-o armă!”. ...
Adevărul
Fostul conducător din Superliga e acum... somelier! „Cel mai bun vin? Eu ...
GSP SPECIAL
De ce se teme Vladimir Putin? Liderul rus a eliminat alți doi oameni din ...
Libertatea
De ce trebuie sa joace Camora ,meci de meci !? Abeid este ( ar trebuii sa fie ) titularul de drept pe postul acela de fundas stingă! Dar el joaca o improvizație de fundas dreapta ,când acolo aveți vreo 3 fundași! Rocha și Abeid sant stângaci și titulari pe partea stânga! Ce tot ii " rotiți și învârtiți "fără rost ! ? Dacă este asa de bun Camora ,atunci sa joace el în dreapta ! Dar cum am spus acolo sant vreo 3 ,deja asa ca Astea sant povesti nemuritoare ! Joci cu " Materialul Clientului " ( Varga ce aduce !) Și nu te tot plângi ! Dacă as avea jucătorii lui Paris St Germain ,Barcelona ,etc. ASA nu ar mai fi nevoie de antrenor ( D. Petrescu) ! Pot antrena și eu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.