Alte știri din fotbal
Florin Gașpăr, fundașul Universității Craiova, împrumutat la alt club din România
0
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
2
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
6
Știri din fotbal internațional
Oficial! Plângere împotriva lui Gianni Infantino
0
Craioveanu și Ilie Dumitrescu au văzut omul meciului Franța - Spania și s-au contrazis: „E «pușcărie»!”
0
Zeljko Kopic a sesizat un detaliu la victoria Spaniei: „Pe ei trei îi remarc în mod special”. Ce zonă l-a impresionat pe ex-dinamovist
0
Porte-bonheur-ul La Roja! Recordul incredibil al lui Fabian Ruiz
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
DP se teme de toti. Cam FCSB va castiga campionatul. Noi la Bucuresti nu vom castiga cu acest antrenor.
Nu e, pur si simplu e prost, el chiar crede ce spune. Omul e batut in cap, e pilaf. Randoom e prostul siteului, nu stiai?
Si daca nu se va mai numi steaua bucuresti si va ramane pe viata fc fcsb, ce faci atunci? Ia si situatia asta ipotetica. Mai este fc fcsb echipa ta steaua? Pe mine nu ma intereseaza cu cine tineti voi, e divizarea voastra, dar zic si eu.
Am uitat ca tie trebuie sa iti desenez sau sa iti explic ca la copii. Steaua Bucuresti este singura echipa cu numele "steaua"care este din Bucuresti nu din Petrosani, Lupeni , Vulcan si alte localitati si este sustinuta de vechii ultrasi. Cand fcsb o sa se numeasca iar steaua bucuresti, o sa fie discutabil, care este steaua autentica, dar pana atunci "steaua" e numai una :)) cum ar spune torjica =))
E mare derby, de-aia il promoveaza. Se joaca pe cel mai mare stadion al tarii si o sa vina si vreo 30.000 de spectatori. De fapt, e cel mai important meci din aceasta primavara, din tot fotbalul romanesc.
fals. in liga a 5-a jaoca Steaua lupeni. in strainatate avem FC Steaua in ceva liga inferioara din anglia. singurul motiv pentru care becali a decis sa schimbe numele echipei(putea legal sa o numeasca Steaua Bucharest nu Bucuresti) este pentru a imbuna judecatorii. si a reusit in 23 februarie s-a acceptat recursul pe cale extraordinara,lucru care se intampla o data la zece mii de cazuri in Romania. primul termen,pe 20 aprilie,daca,castigam acolo,revine totul la normal. sper sa nu se amane. daca nu se amana,din 20 aprilie ne putem din nou denumii Steaua Bucuresti.
Pana una alta, csa steaua este singura echipa cu numele "steaua" din Romania. Poti sa ii spui si "Regal" daca iti place asa mult dar e suficient "steaua".
au primit bani grei pentru asta. tot din banii contribuabililor. altcumva nu inteleg cum de le fac atata reclama.
din liga 1? daca barcelona,real madrid,city sau psg jucau in Romania si faceau ce au facut in tarile lor,intrau la parnaie de la jucatori si pana la conducatori toti. auzi la el,infractionalitate in liga 1. tot fotbal mondial este infractor. in S.U.A.,messi nu scapa fara 10 ani de parnaie pentru evaziune si asta ti-o garantez eu.
Dane, las-o dracu' de linie, problema e ca l-ai injurat de morti si raniti pe arbitru!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.