Alte știri din fotbal
Ionel Ganea, eveniment special în memoria fiului său » Numele mari care au participat
0
CFR Cluj - Csikszereda se dispută ACUM » Al doilea gol a venit după doar câteva secunde de la reluarea jocului
1
Vi-l mai amintiți? » Decizia MAJORĂ luată de atacantul care a fost decisiv pentru CFR Cluj: „Unul dintre cei mai îndrăgiți de la echipa noastră”
0
Sepsi, pe loc promovabil direct după victoria cu Concordia Chiajna, din primul duel al rundei #17 » Clasamentul ACUM
1
Știri din fotbal internațional
Răzvan Marin, desemnat autorul celui mai frumos gol al etapei din UEFA Conference League
0
Înaintea meciului direct, De Rossi și-a amintit că a fost coleg cu Cristi Chivu: „Cum mă simt să îl văd? Să vă zic”
0
Fostul jucător al CFR-ului, dorit în Premier League! Crystal Palace și Birmingham îl vor în ianuarie
1
Carlo Ancelotti a primit o ofertă de nerefuzat și urmează să semneze!
2
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
Da toată țara vede prostia si tîmpenie ce le zici tie ciuda ca daca nu iei campionatul te da cfr afară nu te mai da ceea ce nu ești. Oricare echipă era in locu lu craiova te legai de iei ca simți că nu mai poți si pierzi teren gata lăsate esti praf
Da, ne-am plictisit de CFR!!!
Mai George ideea este alta.Daca Barsan ii dadea cartonas rosu lui Vlad pentru acel pumn in capul lui Koljici FCSB ar fi jucat in zece si nu ar mai fi putut sa faca fata Universitatii.Asa ca ciocul mic.Barsan a ajutat prin acea nedecizie pe FCSB.Restul este cancan jalnic!
Nu ție rușine Petrescule sa vorbești asa ce ți-ai făcut echipele care sînt cotracaanditate la titlul vezi ca pierzi teren si nu mai ai valoare iti pierzi postu să-ți fie rușine veziti de echipă ta sau tea plătit becali sa faci ceea ce faci rusinee
Nu ție rușine Petrescule sa vorbești asa ce ți-ai făcut echipele care sînt cotracaanditate la titlul vezi ca pierzi teren si nu mai ai valoare iti pierzi postu să-ți fie rușine veziti de echipă ta sau tea plătit becali sa faci ceea ce faci rusinee
Daca ai cunoaste reglementarile UEFA si FIFA ar trebui sa stii ca la offsideurile "milimetrice" cum zici tu intotdeauna se da credit atacantului.Dar se vede ca tie doar iti place sa te uiti la fotbal nu sa-l si cunosti sau intelegi!
Mirosul pestilential vine prin cuvintele pe care le scrijelesti pe aici!
Dupa gandirea lui Petrescu ar trebui ca toate echipele sa se dea la o parte in meciurile cu CFR si sa joace la rupere contra FCSB si Universitatea.
Petrescu are dreptate. Oricum CFR-ul va castiga meciul direct cu Craiova, indiferent daca vor deveni sau nu campioni.
Daca aseara CFR nu primea un penalti care ,de fapt a fost fault in atac,nu se stie cum se termina jocul.La faza respectiva Chipciu,care era cu spatele la poarta,Intoarce scurt capul,il vede pe brazilian sarind la minge si pur si simplu se da inapoi fara sa aiba nicio treaba cu mingea si intra in De Moura care era deja in aer.Ce trebuia sa faca De Moura????Sa dea din aripi ca sa zboare peste Chipciu??? Asta ai vazut mai Dlr Petrescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.