Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Dan Petrescu l-a trimis pe Alexandru Ioniță în Liga a 3-a, alături de alte 7 nume!

« Înapoi la articol

Comentarii (27) Adaugă comentariu

cj666  •  14 Martie 2018, 06:26

Postat de gigi_becali_4 pe 13 Martie 2018, 19:49

Ratatii de la Steaua s-au calificat in Europa, s-au calificat si din grupe , in timp ce vedetele de la Dinamo 1948 au facut 0 puncte in Europa :)))))))

Vrei sa spui ratatii de la fecesebeu... S-au tot calificat castigand numele de Rusinea Europei si apoi intarit de give me five! :))

onduku  •  14 Martie 2018, 01:49

Postat de Cristiana Filip pe 13 Martie 2018, 23:17

Ce mie Lugano ce mi-s islandezi și albanezii. Ba aia erau mai tari. Aveau internaționali în lot și jucau frecvent în grupe...

O victorie cu Lazio, e victorie totusi. :)

Cristiana Filip  •  13 Martie 2018, 23:18

Cupe am vrut sa zic

Cristiana Filip  •  13 Martie 2018, 23:17

Ce mie Lugano ce mi-s islandezi și albanezii. Ba aia erau mai tari. Aveau internaționali în lot și jucau frecvent în grupe...

Florentin Lupa  •  13 Martie 2018, 21:10

Sa speram ca va confirma in liga a treia. Sau, cine stie, poate va fi rezerva neutilizata si acolo.

Remus Ghiorghiu  •  13 Martie 2018, 20:45

Hahahahahhaahha Rapidistu lu tataaaa Huooooo

cetateanul_surmenat  •  13 Martie 2018, 20:41

Postat de gigi_becali_4 pe 13 Martie 2018, 19:49

Ratatii de la Steaua s-au calificat in Europa, s-au calificat si din grupe , in timp ce vedetele de la Dinamo 1948 au facut 0 puncte in Europa :)))))))

Iar anul viitor vor vedea, iar, cupele europene la tv. Oricum, pot fi mandri ca sunt pe primul loc, numai ca in play out out out (ca niste spartani adevarati).

gigi_becali_4  •  13 Martie 2018, 19:49

Postat de nebraska pe 13 Martie 2018, 18:29

Steaua n-a ratat nimic....fcsb poate fiind o adunatura de mbappei si lamparzi ratati:)))))

Ratatii de la Steaua s-au calificat in Europa, s-au calificat si din grupe , in timp ce vedetele de la Dinamo 1948 au facut 0 puncte in Europa :)))))))

nebraska  •  13 Martie 2018, 19:39

Postat de shagrath_d.b_ pe 13 Martie 2018, 19:23

Parca vad ca marcheaza Ionita golul victoriei .

Iubeste mult clona mogoseiana.

shagrath_d.b_  •  13 Martie 2018, 19:23

Postat de lapusneanul pe 13 Martie 2018, 18:53

jurnalistule, a fost trimis acolo sa joace acest amical pentru a avea meciuri in picioare.....la meciul cu fcsb o sa fie in lot...

Parca vad ca marcheaza Ionita golul victoriei .

«

1

2 3 »
«

»