Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Noi probleme pentru Neymar! » Procuratura investighează
0
Iordania - Algeria 1-2 » Încă o echipă eliminată de la Mondial: africanii întorc scorul și trimit „Cavalerii” acasă!
0
Austriecii fac scandal! Ralf Rangnick: „Primul gol al lui Messi nu trebuia acordat! De ce avem VAR?!”
0
Jeremy Doku a devenit tată: ce va face acum internaționalul aspru criticat
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Degeaba vă faceți pe voi, dar Petrescu e cel mai bun antrenor din liga asta de r''' t. Nici măcar nu-l merităm. Când în țara lui "escu" avem parte doar de mascaradă, clovnerii, mitici, memei, gigisti și ***şti, Petrescu e băiat onest prin ce are să ne ofere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa logica lui Sumudica am putea zice ca si cele 7 victorii ale lui, cu care se lauda atata, au fost castigate tot de Copilu? Sau titlul de la Astra i l-a castigat Ioan Nicolae? “Sultanul Turciei” e mediocru si ca antrenor si ca inteligenta, s-a simtit atacat cand nu era cazul.
Dar ce nu spune omul cand are IQ ul unei capre, asa ca tine. E greu intr-adevar sa vezi diferenta de caracter intre un clovn si un profesionist cand esti prost. Te inteleg si te compatimesc si pe tine si pe manelistul sumudica minte mica.
Bursucul l-a desfintat pe Sumudica, a sters pe jos cu el si acum este extrem de mirat de ce i se raspunde cu aceeasi moneda. Urat caracter.
Este de neinteles declaratia halucinanta a lui Dan Petrescu de dupa partida din Cehia. Chiar daca el nu a pronuntat numele lui Sumudica sau Varga, a fost foarte clar la cine s-a referit acolo. Este cel mai urat episod din cariera Bursucului. Reactia lui Sumudica a fost exagerata, dar el s-a folosit de ocazie pentru a-si striga toate frustrarile acumulate la CFR.
cand vad atata prostie ca a ta in jur imi salta inima de bucurie :)))) vezi ca ai uitat banul in cosul de la kaufland, du-te repede
Ce avocat și-a tras danut , pe toto_mara cred ca are tariful foarte jos . Apropos d-le nu te mai inflam atât ca nu dormi in pat cu danut și nici nu-ți pune pa masa … !
mai bine sarat decat c***t ca tine. lasa fotbalul si du-te inapoi pe por*nhub.
Ca de aceea iti zice bursucul.
DAn Petrescu ia schimba tactica si joaca ce juca-i la FOGGIA cu Zemman !!! Castiga cu 4-3, 6-4 sau 5-2 si cresti si valoarea jucatorilor din atac ...ca nu ai vandut nici un aparator la atata aparare cat ai facut! Nu-i lasa sa respire pe jucatori toata durata meciului , sa atace incontinuu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.