Alte știri din fotbal
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Daca 74 e anul nasterii, atunci e grav Pt ca IQ-ul e tot acolo. Amice, anul trecut diferenta la finalul sezonului regulat era de 1PUNCT. Adica 65 FCSB si 64 CFR.Injumatatite, au ramas 33 si 32. Doamne, cati 1d10t1 au acces la internet!!!!
Nu poți să reduci numărul străinilor. Tot ce poți e sa reduci numărul de extracomunitari, dar jucătorii africani au statut de comunitari, deci nu te ajuta la nimic.
Are dreptate „Bursucul”! N-ați văzut ce rezultate erau pe vremea când aveam 18 echipe? Și acum, când echipele mor în picioare (Clinceni, Mediaș, Dinamo, 30% din Liga 2, etc.) noi nu vedem cauza! Fondul de jucători și finanțarea nerealistă! Cum pot echipe cu buget minimal (oare cum au fost licențiate?) să dea salarii așa de mari? Cu ce drept cere Dan Petrescu bani de la stat (adică din impozitele plătite de mine și de alții) să facă pseudoperformanțele sale? Adică i se pare normal ca din procent din cei 2500 lei ai unui cetățean să primească și el ceva pentru a-și rotunji salariul!!! România a ajuns așa de jos din cauza acestor *** care se pricep la toate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fotbalul românesc ar putea progresa și dacă s-ar reduce numărul de jucatori străini la echipe, la cel mult trei și ar fi promovați jucătorii romani. Prea mulți jucatori străini expirați alcătuiesc primul 11 și prea putini jucatori formați de cluburile românești ajung sa joace in prima divizie din campionatul nostru. VAR-ul este o urgenta, iar programarea jocurilor in sezonul rece și a vacantei in timpul verii mi se pare o mare greseala.
Sistemul îți permite că toamna să te axezi pe cupe europene. Poți s-o mai freci în campionat. Câștigi play-off-ul, demonstrezi că ești bun și meriți campionatul...
Ma, ma tot uit in articolele de presa, in documentele frf si nu vad nici o Steaua care a terminat campionatul.pe locul intai. Tu vorbesti de ceva joc de calculator?
Ai dreptate. Doar ca, omul nu vorbea DESPRE CAMPIONATELE TRECUTE, ci, despre cum vede el viitorul, cum sa scapam din mocirla asta de campionat, nu despre ce-i convine lui sau nu. Iar daca, ne uitam pe c.v.-ul sau... cred ca e mai indreptatit ca noi sa-si expuna parerile.
De acord
Acum este rea înjumătățirea dar anul trecut când Steaua a terminat campionatul pe locul 1 și a pierdut titlul în playoff in favoarea CFR ,a fost bună ?
Gigelule, Hoban și acum e mai bun ca Itu! Și ca foarte mulți tineri lăudați contra cost!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.